Skip to main content

Ban lista

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37131 od dunavu
Replied by dunavu on topic Ban lista

ludikreco napisao: Heheh cudni ste ljudi skroz.............bas na pocetku citam ovaj topic i gdje spominjete izmedu sebe kako i vi imate crnih PB ss-ova,a druge banate............stvarno ostajem bez rijeci...........




Da samo je razlika u tome sto se mi medjusobno znamo i imamo puno povjerenje da se niko ne koristi nedozvoljenim stvarima sto ne mozemo garantirat za ljude izvan klana koji imaju crne ss i bas zbog toga je zabranjeno imat crne ss na nasem serveru.



pozz

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37132 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic Ban lista
Pa da.......al evo nasao sam rijesenje.......zbog postavki graficke je ipak bilo i morao sam iskljuciti anti aliasing.u tome je bio problem............al nema veze uvijek se nade neki kreten koji ce glimiti facu i biti odvratan.......

pozzz

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37137 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Ban lista

ludikreco napisao: Heheh cudni ste ljudi skroz.............bas na pocetku citam ovaj topic i gdje spominjete izmedu sebe kako i vi imate crnih PB ss-ova,a druge banate............stvarno ostajem bez rijeci...........


Razlika je u tome da, kada svakodnevno gledas screenshotove, vidis da netko ima 100% crnih, kao ti naprimjer, a nekome se zalomi 10 crnih zaredom, ali su mu prije toga bili ok, a isto tako i poslije toga...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37138 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic Ban lista
Ma dobro stvarno mi se neda vise objasnjavat...........volio bih se vratiti na server da mogu nastaviti sa igrom jer na njemu sam samo i igrao ako nije problem neka se javi neki od admina pa da vidi sad ove screen shotove kad sam podesio ove postavke ako nije problem ako budu crni onda nek ban ostane....maloprije sam bio na OK Clan serveru i Borg je uzeo ss i kaze da nije crn a on mi je rekao sta trebam da postavim pa ako nije problem da probamo..............x-fire----ludikreco!!HVALA UNAPRIJED

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37141 od dunavu
Replied by dunavu on topic Ban lista

ludikreco napisao: ............al nema veze uvijek se nade neki kreten koji ce glimiti facu i biti odvratan.......

pozzz



bilo bi ljepo da se ispricas za ovo pa bi onda mozda mogli admini i razmisliti o ukidanju bana...



pozz

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37142 od ludikreco
Replied by ludikreco on topic Ban lista
ETO VELIKA ISPRIKA SVIM CTN-OVCIMA KOJE SAM UVRIJEDIO.........NIJE NAMJERNO..............AL STVARNO SAM BIO POPIZDIO..........TO MI JE NAJDRAZI SERVER I NA NJEMU STALNO IGRAM (bez uvlacenja u guzicu) I MOLIO BIH VAS DA RAZMISLITE O UKIDANJU BANA DA MOGU NASTAVITI DA IGRAM..............AKO NIJE PROBLEM............THX

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.633 sekundi
Pokreće Kunena Forum