Skip to main content

Ban lista

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39730 od rudlava
Replied by rudlava on topic Ban lista
netrebas ti njemu nista prenosit, neka dode ovdje pa cu mu ja sama to rec....a ne da glumi papka...nemoze an forum...mos mislit....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39732 od jopke
Replied by jopke on topic Ban lista

Prezirem dvolicna pravila odnosno sve sto ima veze sa dvolicnoscu a i neosnovana opravdavanja nekoga ili necega a i sam znas da nije uredu.


Sredi SSove pa onda govori o dvolicnosti :salut:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39733 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban lista

Rudlava napisao: netrebas ti njemu nista prenosit, neka dode ovdje pa cu mu ja sama to rec....a ne da glumi papka...nemoze an forum...mos mislit....


Nisam mu ni ja vjerovo ali kaze da javlja neki error kad se pokusa regat na forum. Reko idem probat se regat pod drugim nickom bas da vidim dal laze!?!??

Kad kliknem dole na "Create an account"

baci me na sljedecu stranicu.... www.c-t-n.org/component/user/?task=register


bijela stranica i pise "Page not found."

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39734 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban lista

Jopke napisao: Sredi SSove pa onda govori o dvolicnosti :salut:


Ako su moji SS.ovi stalno/konstantno crni molio bih da me se o tome obavjesti! Ti si tu napisao pa vjerujem da i jesu. Citer nisam! Budem pro-Googlo kako da rijesim taj problem nadam se da cu uspjet sam rijesit taj problem :thumleft: Ne znam ni kako cu to provjerit dal sam uspio no svejedno ako ne uspijem slobodno me Banaj :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39735 od jopke
Replied by jopke on topic Ban lista
Nisi jedni iz ctna koji ima crne ssove...tj. ne znam dali su ti inace ali veceras jesu.
Htio sam samo spomenuti to pa da vidis da nema smisla govoriti o dvolicnosti...i mozda nema smisla objasnjavati neke banove jer i nama se ne objasnjavaju na drugim serverima :mrgreen:

A za tvoj ban....pa znas da mi tebi vjerujemo da ne varas a i nisi na mojoj "crnoj listi" tako da si se izvukao :mrgreen:

PS.da citas redovno forum znao bi kako se pregledavaju ssovi:) :salut:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39736 od razor
Replied by razor on topic Ban lista
A daj Neo ne seri kad se moram tak izrazit.
Ispada sa smo mi na kraju "bad guys" jer smo eto neduznog dugog banali sa servera a da mu nismo ni objasnili zasto.

Kao prvo, uopce mi nije jasno zasto on pita takvo glupo pitanje, jer je meni i Ivani prijetio da zna gdje zivimo i da ce nas doc tuc, ako ne napravimo ovo ili ono.
Za mene je to dosta da ga banam na sve moguce i nemoguce nacine i na svim mogucim i nemogucim mjestima gdje to mogu.

Kao drugo, da dolazis cesce na forum i nedjeljnu kavu, nebi piso ovakve gluposti kakve pises.
Jer oprosti, napisati

btw. sutra cu na forumu napisat listu ljudi na serveru za koje ja mislim da su debili i koje ja ne volim pa bih molio administratore da im daju permanent ban :salut:

je cisti bullshit. Mogu shvatiti da to napise netko tko nepozna stanje u klanu i nacin nakoj funkcioniramo, al da mi to napis enetko tko je vec godinama s nama...nije mi jasno.

Kao trece, i nadopuna na "drugo" procitaj u istom ovom topicu moj post oko "kriterija" i "dvolicnosti". Za ljene:

Isto tako, ako vec i moram progledat kroz prste nekome, onda je puno veca sansa da progledam nekome koga osobno poznam, nego nekom koga nikad nisam vidio....a 90% CTN-ovaca sam upoznao osobno.

Mozda nije 100% fer, al tako je...

Pa ako mislis da bi tebalo biti drukcije, slobodno reci, ja sam uvjek za dobru konstruktivnu raspravu.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.546 sekundi
Pokreće Kunena Forum