Skip to main content

Ban lista

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39738 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban lista

Jopke napisao: Nisi jedni iz ctna koji ima crne ssove...tj. ne znam dali su ti inace ali veceras jesu.


iskljucio Anti-aliasing
updejto PB
skino & instalirao nove drivere za graficku 127mb za OS koji imam - Win 7 64bit

Nadam se da mi SS.ovi vise nece bit crni :thumleft: cist racun-duga ljubav.

Danas nije nikome za vjerovat, ni vlastitoj zeni tako da zajebi to :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39740 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban lista

razor napisao: Kao prvo, uopce mi nije jasno zasto on pita takvo glupo pitanje, jer je meni i Ivani prijetio da zna gdje zivimo i da ce nas doc tuc, ako ne napravimo ovo ili ono.

Ak je to piso/reko mislim to je stvarno debilno kaj da velim. A sto drugo reci za njega? Mada i sumljam da on zna di ko zivi pa kaj je on neki tajni agent :lol:

razor napisao: Kao drugo, da dolazis cesce na forum i nedjeljnu kavu, nebi piso ovakve gluposti kakve pises.

Na forumu sam svaki dan, nekad se logiram po par puta. Na kave bas ne dolazim to priznam!

razor napisao: Pa ako mislis da bi tebalo biti drukcije, slobodno reci, ja sam uvjek za dobru konstruktivnu raspravu.

Ja samo mislim kad se nekog bana/kicka da mu se kaze pravovaljani razlog i to je to. Nek se ide zalit upravi vodovoda ako nije u pravu!! Da se NE kickaju/banaju ljudi zbog toga jer se nekome ne svidja, jer nekome ide na zivce i sl. odnosno iz osobnih razloga.

I da postoje neki kriteriji kad nekom ide temp ban, perament ban, kick.

Ako je netko banan i zeli znati razlog nemora mu se nista detaljno objasnjavat nego samo kratko i jasno! npr "Kickan si jer psujes!".

Ko sto cu ja dugom rec dobio si perament ban jer si "vrijedao i prijetio" to je vise nego dovoljan razlog.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39741 od halle
Replied by halle on topic Ban lista
Šta je to dugi?


[youtube:m80c09nl]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/B0FKHySnkD0&hl=en_US&fs=1& "> www.youtube.com/v/B0FKHySnkD0&hl=en_US&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:m80c09nl]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39742 od rudlava
Replied by rudlava on topic Ban lista
Dugi jako dobro zna zasto je BANAT, mislim da smo s njim to rijesili odavno...i uopce mi nije jasno zasto pricate sa tom debilnom osobom koja svima prijeti i jebe sve po spisku.


a za ostale banove fino pise:

taj i taj ne banat radi varanja!
taj i taj je banata radi jebanja majki!
taj i taj je banat radi toga i toga!


uvijek svi napisu zasto je ta osoba banata!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39754 od loklar
Replied by loklar on topic Ban lista
Nemojte se zajebavati... sad ću popiti litru graševine pa ću svašta pisati. :lol: :lol: :lol:

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39771 od ne0
Replied by ne0 on topic Ban lista
:lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.659 sekundi
Pokreće Kunena Forum