Skip to main content

seljacina sa wh-om

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41773 od mrkizg
seljacina sa wh-om was created by mrkizg
vec par danan za redom neko djete balavo koristi wh , i takodjer koristi moj nick na serveru...jos nije banan...molim vas da to rjesite covjek neda da se normalno igra...hvala!

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41774 od darkome
Replied by darkome on topic seljacina sa wh-om
(TU)Mrki

37c045e40bacf12924c2196a4193e3fd

ako je ovaj,mislim da vise nece :salut: [attachment=0:r5a72gzy]<!-- ia0 -->pb000111.png<!-- ia0 -->[/attachment:r5a72gzy]

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41775 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic seljacina sa wh-om
Je taj je....ako je rjeseno ja se ZAHVALJUJEM!!! pozz

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41790 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic seljacina sa wh-om
OPET JA...SAD SU DVOJICA ZAJEDNO...AL NJE ONAJ OD JUCER...IMAJU WH

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41791 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic seljacina sa wh-om
jednog od njih "znam" jucer sam ga izbacio iz klana jer je imao wh na serveru vasem i sad se valjda oce kao osvetiti....a za ovog drugog neznam ko je....jbg [attachment=2:2ts65o66]<!-- ia2 -->pb000079.png<!-- ia2 -->[/attachment:2ts65o66] [attachment=1:2ts65o66]<!-- ia1 -->pb000109.png<!-- ia1 -->[/attachment:2ts65o66][attachment=0:2ts65o66]<!-- ia0 -->pb000130.png<!-- ia0 -->[/attachment:2ts65o66]

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41792 od mele_junior
Replied by mele_junior on topic seljacina sa wh-om
a jel se ti mozes malo smiriti? :roll: svaki dan citam vec tvoju kuknjavu na forumu i shoutu (koji nije mjesto za tako nesto) kako svi zivi imaju wh... kad se nekom od admina da, onda pregleda SS-ove (nema ih potrebe stavljati ovdje jer ih PB automatski uzima) i svi koji imaju citeve ce biti bannani... ti ocekujes da se svi podreduju tebi i da dolaze bannati ljude samo kad ti igras :scratch: neki ljudi imaju posao/faks i ne mogu dolaziti bannati ljude iste sekunde kad se tebi smisli (da ne kazem nesto ljepse)... zato strpljenja malo i svi koji imaju citeve ce biti kaznjeni, bez brige

srdacan pozdrav :salut:

da sam rusher ubio bih se!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.547 sekundi
Pokreće Kunena Forum