Skip to main content

seljacina sa wh-om

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41793 od razor
Replied by razor on topic seljacina sa wh-om
Nemoj tako Mele, ljepo je vidjeti nekog sa tako friskim pogledom na cijelu tu anti cheat stvar.

Nazalost, nemoguce je ocistiti server od citera koliko god se mi trudili, sto zbog mogucnosti zaobilazenja punkbustera, sto zbog nemogucnosti da je netko od admina uvjek online te da ima vremena pregledavati ss-ove i banati.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41794 od mrkizg
Replied by mrkizg on topic seljacina sa wh-om
ma sve je to uredu al ja vam napisem kad vidim da ima nekog online od admina....a i covjek mi je digo zivce naveliko kad koristi i moje ime i wh....al ajde necu vise pisat tolko ...ispricavam se...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41795 od rudlava
Replied by rudlava on topic seljacina sa wh-om

Mele_junior napisao: a jel se ti mozes malo smiriti? :roll: svaki dan citam vec tvoju kuknjavu na forumu i shoutu (koji nije mjesto za tako nesto) kako svi zivi imaju wh... kad se nekom od admina da, onda pregleda SS-ove (nema ih potrebe stavljati ovdje jer ih PB automatski uzima) i svi koji imaju citeve ce biti bannani... ti ocekujes da se svi podreduju tebi i da dolaze bannati ljude samo kad ti igras :scratch: neki ljudi imaju posao/faks i ne mogu dolaziti bannati ljude iste sekunde kad se tebi smisli (da ne kazem nesto ljepse)... zato strpljenja malo i svi koji imaju citeve ce biti kaznjeni, bez brige

srdacan pozdrav :salut:


Mele pozovi onu svoju malu i obavite to kako se spada

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41796 od rudlava
Replied by rudlava on topic seljacina sa wh-om

mrkizg napisao: ma sve je to uredu al ja vam napisem kad vidim da ima nekog online od admina....a i covjek mi je digo zivce naveliko kad koristi i moje ime i wh....al ajde necu vise pisat tolko ...ispricavam se...


netrebas se nista ispricavat...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.452 sekundi
Pokreće Kunena Forum