Skip to main content

odbananje

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45010 od Vd_Ikolica
odbananje was created by Vd_Ikolica
oprostite ali dali ja mogu dobiti odbananje jer bi volija igrati na javnoj,a ban san dobija zato jer san ima aimbot :( šta nije istina jer nisan chiter,samo san ne loš igrač koji je slučajno ubio dvojicu kroz dim.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45011 od razor
Replied by razor on topic Re: odbananje
Nitko ne daje ban zato jer "misli" da imas aimbot...ako si dobio ban onda je to zato jer je na tvojim screenshotovima bilo vidljivo da imas aimbot a u tom slucaju nema skidanja bana. Istina i bog, ako je netko "mislio" da imas aimbot, i banao te bez dokaza, onda postoji mogucnost da ti skinem ban.
No prvo nek se javi onaj tko te banao (ili mozda tti znas tko te banao?) pa cemo vidjet i drugu stranu price.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45012 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
ne neman aimbot i nisan čiter,u opcijama san isključija anti anilising tako da nebi triba imati crni ss jer igran i na h8 i nekickaju me nikad jer neman crni ss,kad me banalo nije pisalo uopće koji me admin bana,pisalo je samo da san banan odlukom admina i nista vise,a skor prije toga san ima 25-22 pa da iman aimbot šta misliš da bi ima toliko deathsov :S

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45016 od [CTN] Baltazar
Replied by [CTN] Baltazar on topic Re: odbananje
možda si dobio temp ban?

Najbrže ćeš povratiti novac ako ga uložiš u alkohol...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45023 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
ma pišemi samo da san banan by server admin i ništa više a niti volin chitere,niti san chiter i ne koristin aimbot.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 2 mjeseci ago #45026 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Re: odbananje
što jest, jest, već dugo igraš kod nas i nije bilo nikad problema s tobom..... pa treba počekat da se javi tko i zašto je stisnuo ban ;) .... ja nisam :whistle:

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.368 sekundi
Pokreće Kunena Forum