Skip to main content

odbananje

Više
12 godina 3 mjeseci ago #45029 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
fala jetrica,bilo bi lipo kad bi to bilo šta prije :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 3 mjeseci ago - 12 godina 3 mjeseci ago #45047 od loklar
Replied by loklar on topic Re: odbananje
ako netko tko igra i ubija mene u igri i kad imam gl i bez jamera i isto tako me ubija kad uzmem p90 sa silencerom i uav jamerom itd... i točno zna gdje se nalazim... pa čekaj malo onda te pratim kako igras...
ni Jopke me ne kolje tako.

Ja sam te banao.
Date/Time: 95
ID: 18-12-2011 - 20:18:25
GUID: 24
Player 999f05d6cc8f46b126fafb762a53a658
Address: Vd_Ikolica
Minutes: 78.0.152.239:28960
Type:
Pvt. Reason: B

Samo što ti je toliko dugo trebalo da se javiš? Mislio si malo nek zaborave pa češ tražiti skidanje bana. Ja permanent ban ne dajem olako i što se mene tiče slobodno igraj na onim drugim serverima gdje admini koriste wh i sl. a banaju zbog kempanja ili gl-a. Ako će te netko odbanat slobodno dođi igrati ali ja ću te opet banati.

PS. Zapitaš li se kad igraš na nekom serveru da li je admin u igri iako nema nikoga s klanskom oznakom i nickom?

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.
Last edit: 12 godina 3 mjeseci ago by loklar.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 3 mjeseci ago #45052 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
ma ti si obični jazavac jer nemožeš podniti da je neko bolji od tebe,ka prvo nisan chiter i reka ti je jetrica moš pitati i iru|vd i reče ti da san čist i da nisan chiter,a ubija san te možda zato jer san te vidija di si iša i onda san zna da si tu,a neka mi mi skinu ban viditi ćeš da ne chitan,imožda ćeš svatiti samo da san bolji igrac od tebe.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 3 mjeseci ago - 12 godina 3 mjeseci ago #45053 od loklar
Replied by loklar on topic Re: odbananje
Pogledao sam se u ogledalo maloprije i ne vidim išta slično jazavcu.
Ja ne patim od toga da li si bolji igrač od mene ili ne, ne zamaram se time.
Kad uhvatim vremena spojim se i igram ali me jebete vi nadobudni klinci koji koristite sve samo da biste bili prvi. I smeta vam Gl, pa Marty, pa ovo pa ono.
Činjenica je da neki igrači igraju i ponašaju se drugačije kad nekoga iz CTN-a nema na serveru.

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.
Last edit: 12 godina 3 mjeseci ago by loklar.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 3 mjeseci ago #45054 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
pa meni se čini da patiš, jebate dođeš jedan put igrati i onda si mene nađša za zajebavati da iman aim i takve pizdarije,pa je ne volin gl ni marty ali ne koristin takve pizdarije poput wh i ostalo,ja se ponašan uvik isto i kad ima adminov i kad nema samo šta si mene očito uvatija na pik.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 3 mjeseci ago #45055 od Vd_Ikolica
Replied by Vd_Ikolica on topic Re: odbananje
nek mi skinu ban pa cu igrat ka budu igrači ctn klana igrala pa neka onda oni procjenu jeli chitan

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.316 sekundi
Pokreće Kunena Forum