Skip to main content

Temp bann?

Više
11 godina 9 mjeseci ago #47756 od loklar
Replied by loklar on topic Temp bann?

jetrica1 napisao: ....kad se meni netko sjeti recimo majke ili bliže familije ne mičem ban pa da trčiš sprint 100 metara na trepavicama i pri tome još jedeš čevape i piješ pivu...


Hm... a ja mislio kako sam jedan od lakih na obaraču pa nastojim biti toterantniji.
Tebe cemo jetrice na seminar usmjeravanja ljutnje. :-D

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.
Tema je zaključana.
Više
11 godina 9 mjeseci ago #47758 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Temp bann?
Prošao sam ga... :-)

He who does not hope to win has already lost
Tema je zaključana.
Više
11 godina 9 mjeseci ago #47759 od vd ira
Replied by vd ira on topic Temp bann?
nisan banao ni babana ni razornog 100 za razornog neznan ali baban koliko se sican je vridja admina TINTILINICA i to na krvnoj vezi i ako je banan dobro je banan
Tema je zaključana.
Više
11 godina 9 mjeseci ago #47760 od BaBaN-ThE-DoG
Replied by BaBaN-ThE-DoG on topic Temp bann?

vd ira napisao: nisan banao ni babana ni razornog 100 za razornog neznan ali baban koliko se sican je vridja admina TINTILINICA i to na krvnoj vezi i ako je banan dobro je banan

-IRA- JA SAM DOBIO TEMP BAN DOK SAM ODABIRO ORUZIJE I TIM NISAM NI USO NA SERVER KAK TREBA A NE DA SAM NEKOG VREĐO A NAJMANJE TINTILINIC-a JOŠ SAM MU DAO I PLUS NA KARMU XD HAHAHAH NEKO JE KRIVO NESTA STISO I JA CU SAD ZAKRZLJAT OD NEIGRANJA A U OSTALOM AKO I JE NEKO PISAO NESTA PA UVRIDIA TINTILINICA NA KRVNOJ VEZI ETO JA SE ISPRICAVAM TINTILINICU SORY ONO ISPRICAVAM TI SE ZA SVE KOJI SU TE VREĐALI IKAD ALI JA NISAM NIKAD ETO JEL OVO SAD KOREKTNO ILI NIJE SAMI PROSUDITE DAL CETE SKINUT BAN ILI NECETE MADA BI BILA ŠŠPICA DA SKINETE 8)

*=|DoG|=* Umog Strica 8 Kolbasica .....
Tema je zaključana.
Više
11 godina 9 mjeseci ago #47762 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Temp bann?
Bilo bi bolje da si isključio Caps lock

PUSH THE BUTTON!!!
Tema je zaključana.
Više
11 godina 9 mjeseci ago #47764 od mcmile
Replied by mcmile on topic Temp bann?
ahaha cuj stagija... legenda..a sto se tebe tice..cuj zakrzljat od neigranja...kaki si ti igrac..igrat cod kao i vozit bicikl..
Tema je zaključana.
Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.422 sekundi
Pokreće Kunena Forum