Skip to main content

ban

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49213 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic ban

sokol napisao: 13a01d35 neznam jel to to ali ja sam samo to nasel


utipkaš u konzolu: /pb_plist
izvrtiti će ti nešto, guid ima brdo slova i brojki, ako ti ga ne prikaže, stisneš: shift+ ~ i otvorit će ti se brdo nekih slova i nađeš gdje ti piše PB server assigned guid....

i to je to.... ili pogledaj

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49214 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic ban
Mislim da dotični nije taj koji je imao nacionalističke ispade i da ne zaslužuje ban zbog toga.....Rudy je u pravu kaj se tiče toga i mislim da bi Sokola trebalo odbanat a elvisa banat za cijeli život zbog bezobrazluka.... :evil:
The following user(s) said Thank You: sokol

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49217 od sokol
Replied by sokol on topic ban
Hvala ljepa na trudu ne treba me odbanat necu vise igrat na vasem serveru samo drugi put ako ste zivcani ili ljuti na nekog ne morate banat i sve ostale koji su snjim u klanu. Pozdrav od Sokola " ZA DOM SPREMNI "

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49220 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic ban
e pa frende...tko radi taj i griješi ali to nije razlog da se počne sa bezobraznim tekstom....ne ne ne......malo ipak treba pripaziti kako se razgovara.....ove fore sa ustaškim pozdravima ostavi za sebe....na serverima igraju ljudi koji su i iz srbije i iz bosne i iz crne gore.....misliš li da je tim ljudima ugodno kad vide to... mi nećemo to dozvoliti na našem serveru...ako to tebi i tvojoj ekipi ne odgovara....pa brate ...ZBOGOM ....

:evil:
The following user(s) said Thank You: beta03, sokol

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49221 od sokol
Replied by sokol on topic ban
prijatelju ja na vasem serveru nikad nisam rekel kaj znaci ime klana =U= ako su pitali rekel sam da znaci ultras a dobio sam ban zato kaj je neko isprovociral admina ja nemam nista protiv vas i znam u kakvoj ste situaciji jer ja na poslu srecem i srbe i bosance i crnogorce i siptare i sve ostale nacije i nikad niko nije imao prigovora na mene i moje ponasanje makar oni znaju da ja podrzavam Antu Pavelica. Gledaj da ne duljim mene nije briga dali se netko na vasem serveru zove cetnik, balija, mudahedin, partizan ili kak god hoce ja nisam nikom prigovorio zbog njegovog nicka zato bi bilo ljepo da se i nas ostavi na miru ako mi nikog ne diramo.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49223 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic ban
ajd mi se javi na xf: tomica2007

normalno ak ti to nije problem....

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.288 sekundi
Pokreće Kunena Forum