Skip to main content

ban

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49226 od jopke
Replied by jopke on topic ban
Zasto gubite vrijeme na debile?



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49236 od sokol
Replied by sokol on topic ban
najlakse je vrjedati i podjebavati jel tako jopke kultura ti je na razini zbilja nemam rijeci

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49237 od sokol
Replied by sokol on topic ban
Jetrica poslal sam ti zahtjev na xf pa reci kaj hoces

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49263 od DrRider
Replied by DrRider on topic ban
Hmmm ajde da se i ja umješam postao sam ko detektiv za ove "regrutante" Sokoli ako se ne varam ti si se prijavio za ulazak u klan u HRs klan u subotu kad te je ekipa pitala koji si ti rekao si "Elvis je živ" s toga dai CTN ekipa zna da Sokol i Elvis je živ jedna te ista osoba" dalje vidim da nije ti fora upalila za ulazak u CTN pa si mislio prodavati maglu i nama ,neće moći ove noći jedna od stvari koja m rzim čak više i od cheatanje je nacionalističko vrijeđanje osobe koje neznaju skupiti 2-3 rečenice kako treba dođu pametovati a o ratu i sličnom su čuli od stariji ili vidjeli na TV-u ,s obzirom da sam jedna od tri glavna admina u HRs tamo ti je odbijen ulazak i neka ti ne pada napamet dolazit tamo sa takvim porukama s obzirom da sam dosta članova moje obitelji izgubio u ratu onda ćeš vidjeti kakav neprijatelj mogu biti ne podnosim podjebavanje o tome,znam da se radi o CTN ali sam htjeo iznjeti svoje mišljenje.

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago - 11 godina 6 mjeseci ago #49264 od beta03
Replied by beta03 on topic ban
Slazem se sa tobom Jopke, zasto gubimo vrijeme na debile ?
Elvise ili Sokole meni si prosipao pricu po xf kako bi volio u klan jer smo dobra ekipa,a mozda si to u isto vrijeme pisao i nekome iz HRs klana, a ovo sto si vrijedjao na nacionalistockoj osnovi za to FUJ !
Last edit: 11 godina 6 mjeseci ago by beta03.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49267 od sokol
Replied by sokol on topic ban
decki moj nick u igri je bio =U= Sokol i nikad nisam igrao pod ni kojim drugim nickom a elvis je ziv to je drugi sokol on je prije koristil nick =U= Sokolcrni i ja nisam nikoga pitao za ulazak u niti jedan klan tako da nemojte mjesati dva igraca a ako neznate pitajte na ctn jesu li imali dva sokola na serveru inace sokol se prezivamo oba dvojica samo on ima i crni kao nadimak

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.359 sekundi
Pokreće Kunena Forum