Skip to main content

COD4

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25230 od dunavu
Replied by dunavu on topic COD4

Razor napisao: Aj vi koji igrate malo duze ovo, objasnite nama novima kakva je to fora sa Perk-ovima.
Mislim jasno mi je da daju odredene bonuse i sve to, al ma zabnima jel ima kakav guide za to..koja kombinacija perkova je dobra itd.




a sta su to Perk-ovi :?: 8O

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25231 od strujae
Replied by strujae on topic COD4
a biche djeca od nekog Perke lool

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25232 od razor
Replied by razor on topic COD4
hehehe :D

Nis..vidim da ste informirani sto se toga tice :D
Sluzavy nam je zadnja sansa...ako nezna ni on, morat cu potrazit u help fajlovima :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25233 od dunavu
Replied by dunavu on topic COD4

Razor napisao: hehehe :D

Nis..vidim da ste informirani sto se toga tice :D
Sluzavy nam je zadnja sansa...ako nezna ni on, morat cu potrazit u help fajlovima :D




hm, ako si mislio na perk(let) onda ti Zeljac definitivno moze pomoci :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25234 od razor
Replied by razor on topic COD4
Mislim na one blesave bonuse koje dobijes nakon sto zavrsis odredeni challange i koje mozes iskoristiti prilikom kreiranja klase.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #25235 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic COD4
he he konacno da me neko nesto pita :P
Perkovi služe kao dodatna oprema sad ovisno o onom honoru koji perk mozes izabrati. Znaci kad kreiras oruzje onad gledas koji ti perk najvise pase, mislim sto ce ti Iron lungs kad imas 203-cu naravno kod snipera duzi dah ima smisla.
Imas one lude i pakosne perkove kao sto je da ubijes lika koji te umlatio tako da pred samu smrt izvuces pistolj i ubijes seljacinu. Isto to mozes ako stavis perk da kad te ubiju ispadne zakuhana nada.
Kasnije sa vecim honorom dolaze i bolji perkovi kao sto je nosenje 2 duge cijevi (203-ca i sniper)
uglavnom se perkovi mogu grubo podijeliti na one za oruzje, one za zdravlje i one koji trebaju nekog nanervirati.
Sama kmbinacija njih i pojedinog oruzja je vidljiva iz onog dijagrama dolje, ali mislim da oni nemaju velikog utjecaja na tvoju ubojitost.

next question :P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.538 sekundi
Pokreće Kunena Forum