Skip to main content

ups, i did it again :D

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27114 od zwer
Replied by zwer on topic ups, i did it again :D
ja sam igru instalirao na D: disk tak da kad i srusim win valjda ce mi ostat sve kak treba... ?? jer vec jednom sam popusio acc i ja...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27115 od nwsk_luks
Replied by nwsk_luks on topic ups, i did it again :D
Sejvaj svoj profil(najbitniji je onaj mpdata file koji se nalazi u profilu), i zapisi si key koji koristis u igri, pogledaj pod multiplayer options koji ti je key. Ako imas sejvan taj mpdata(profil) i key, mozes sto puta instalirat windowse, i uvijek ces imat rank.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27116 od razor
Replied by razor on topic ups, i did it again :D

NWSK_Luks napisao: Sejvaj svoj profil(najbitniji je onaj mpdata file koji se nalazi u profilu), i zapisi si key koji koristis u igri, pogledaj pod multiplayer options koji ti je key. Ako imas sejvan taj mpdata(profil) i key, mozes sto puta instalirat windowse, i uvijek ces imat rank.


2x (da se ne zaboravi)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27117 od ne0
Replied by ne0 on topic ups, i did it again :D
pa decki bas je zanimljivo igrat ispocetka... nije ko u AA da mukotrpno zaradujes honor,, ovdje to ide dosta brze evo ja iz treceg puta ispocetka... sad kad dodem do 55level opet cu ispocetka dok mi i to ne dosadi :oops:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27120 od razor
Replied by razor on topic ups, i did it again :D
A kad ce pocet igrat.....dobro? Nemoj mi rec da bi ti i to moglo dosaditi pa da ti se zato neda? :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #27133 od ne0
Replied by ne0 on topic ups, i did it again :D
meni dosadit? ili sam nest krivo procito ili sam krivo shvatio jer sam popio 6 velikih karlovackih njmiii :smilewinkfrin2: nemoze to meni dosadit ko droga, ak malo ne odigram COD.a imam napadaje, nervoza, znojenje, ucestalo mokrenje, nesanica... itd :yes2:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.397 sekundi
Pokreće Kunena Forum