Skip to main content

Stargate Universe

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37360 od razor
Replied by razor on topic Stargate Universe
Za takve kao ti nema spasa....mozda ako smisle kakvu SF igricu, il seriju koja bi se pustala na fejsbuku.....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37362 od balkanac
Replied by balkanac on topic Stargate Universe
Ima i Star-trek svoje trenutke čiste bajke i fikcije tipa oni "Bogovi" iz DS9 i njihov crni izaslanik...Taj dio ST-a nema nikakve veze sa SF-om, ali eto ST frašizma nije propala zbog toga nego zbog NX-1. Čak se nakon DS9, Voyager vraćao doma još 2 godine, ali striktno po SF standardima :)


Alien mi je jedan od boljih SF hororaca...a onaj movement tracker je postao legendarni alat :D

BTW kad smo već kod Aliena...slijedi još jedna AVP igra i bome izgleda predobro
...AVP igre su mi udvijek bile jedne od boljih (dok su AVP filmovi bili jedni od gorih) :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37367 od mele
Replied by mele on topic Stargate Universe
DS9 NIJE ST!!! A cpt. Sisko je najveci sonjo u povijesti Akademije... Cak bi ga i onaj kapetan Enterprisea (iz kronoloski najstarijeg serijala, ali najsvjezije snimanog) dobio na ruku... Ma cak je i njegov pas bolji od Siska! :salut:

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37370 od razor
Replied by razor on topic Stargate Universe
Ne kazem da ST nema svoje trenutke s kojima se nemoze pohvaliti, svaka serija ih ima, a narocito serije sa toliko nastavaka i sezona kao sto je ST. Al i dalje su se ljudi trudili zadrzat taj S, uz F sto je vise moguce a da sve ne postnae predvidljivo.
Dok u vecini ostalih serijala, ekipa smislja kako ce i sta ce onako iz serije u seriju.

E da, kad ste vec poceli nabrajati fail serijale, jel tko pogledo Andromedu do kraja?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37379 od balkanac
Replied by balkanac on topic Stargate Universe
Mele...iako mi se ne sviđa taj dio ST-a, DS9 je bio u početku prilično dobar...sve dok ti "Bogovi" nisu počeli konstantno srat sa vizijama i "to je tvoja sudbina, tako je zapisano - bullshit". Za DS9 sam rekao "ovo ide u kurac" kad sam vidio onu bitku na DS9 gdje se ti "Bogovi" bore sa gromićima ala Star Wars style. Sve je bilo oke dok nisu dobili nove uniforme :rendeer:


Andromeda...uff Razore, di se sjeti toga :) ...ja gledao do dijela gdje likove Andromede magog-ovi zarobe na nekoj ogromnoj svemirskoj stanici...Nakon toga Nova TV nije dalje puštala, a meni se nije dalo skidati s neta :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37382 od razor
Replied by razor on topic Stargate Universe
Sto se tice ST DS9, da, serija nije bila losa sve dok nisu poceli srat o bogovima i sudbini....sto me podsjetilo na jednu cinjenicu...
Naime za vrijeme trece sezone, u ST DS9 se u ekipu uguro meni sasd vrlo omražen Ronald D. Moore :evil: Taj tip ocito nemre svrsit ak ne upetlja bogove u zavrsetak jebene serije. Vjerujem da bi DS9 izgledao daleko bolje/drukcije da on nije upleo svoju ruznu njusku u cjelu stvar (necu ni spomenut sto je napravio od Battlestar Galactice).

A sto se Andromede tice....sjetih se toga jer zauzima prvo mjesto na "fail" listi SF-ova ikad. Ako si gledo ono sto je bilo na Novoj il RTL-u il gdje vec, nisi ti vidio nista. Taj dio je bio jos super gledljiv i reklo bi se zanimljiv.
Kasnije (sredinom druge sezone), glavni producent dobiva nogu i zamjenjuje ga tip koj je samo glumio puppeta Kevinu Sorbu (inace glavnom liku serijala, ni vise ni manje nego Dylanu Huntu). Svrgnuti producent je jos imao nekog utjecaja do kraja druge sezone, a nakon toga krece lavina govana sa strane glavnog lika i efektivno tipa koj vuce konce cijele serije.
Ne samo da je tip ono ultrasupermega dobar kapetan, i ne samo da pojede kapetane, James T. Kirk-a, Pikarda i Đenvejicu za dorucak, nego postane ni vise ni manje nego neki polubog i sta ti ja znam sta sve ne, a cjela serija prelazi iz "price koja se provlaci iz epizode u epizodu" u "seriju centriranu na Dylana Hunt-a". Mislim, kolicina egocentricnosti koju je taj tip pokazao u snimanju serije je poprilicno nevjerojatna, i preporucam da ju se pogleda ne zbog njenih filmskih vrijednosti vec da se covjek dobro nasmije ljudskoj gluposti.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.502 sekundi
Pokreće Kunena Forum