Skip to main content

Ps2 prodajem, hića je...

Više
13 godina 2 dana ago #43496 od manta
Replied by manta on topic Ps2 prodajem, hića je...
...hm...s ps2 prelaziš na motore...ja ti prodajem tepihe..pakistanske..vrlo povoljno..majke mi..oš kupit ? :tounge: :tounge: :tounge:

who the fuck is Alice?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 dan ago #43500 od ne0
Replied by ne0 on topic Ps2 prodajem, hića je...

Bertović napisao: Ej neo čuo saam da se ti baviš motorima??? ako da koliko ti je poznat Kawasaki klx 650 iz 1995 god lik mi ga prodaje za 1000 eur dali vrijedi toliko usto da ima kofer za kacigu neki aupuh navodno od 400 eur al mu ne vjerujem i nove gume... kakav je motor sam po se bi koliko je kvalitetan? ako se ne baviš onda ništ :salut:


Slabo mi je poznat taj motor. Jeb ga ja sam bio klinac i vozio tori dok su pravi jebači u kvartu imali velike motore. To je prije bilo pojam. Koferi koštaju zamjenski auspuh isto. Al novi košta 400 eura polovni ne. Ako se ne kužiš povedi nekog tko se kuži. Jer na original ispuhe znaju samo stavit naljepnice. Na kraju krajeva šta možeš kupit za 1000eura?? Dobro pogledaj mašinu :salut: .

Please Prijava to join the conversation.

  • bertović
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
13 godina 1 dan ago #43501 od bertović
Replied by bertović on topic Ps2 prodajem, hića je...

Ne0 napisao:

Bertović napisao: Ej neo čuo saam da se ti baviš motorima??? ako da koliko ti je poznat Kawasaki klx 650 iz 1995 god lik mi ga prodaje za 1000 eur dali vrijedi toliko usto da ima kofer za kacigu neki aupuh navodno od 400 eur al mu ne vjerujem i nove gume... kakav je motor sam po se bi koliko je kvalitetan? ako se ne baviš onda ništ :salut:


Slabo mi je poznat taj motor. Jeb ga ja sam bio klinac i vozio tori dok su pravi jebači u kvartu imali velike motore. To je prije bilo pojam. Koferi koštaju zamjenski auspuh isto. Al novi košta 400 eura polovni ne. Ako se ne kužiš povedi nekog tko se kuži. Jer na original ispuhe znaju samo stavit naljepnice. Na kraju krajeva šta možeš kupit za 1000eura?? Dobro pogledaj mašinu :salut: .

Ipostavilo se da motor ima zabranu otuđenja od suda jer je lik dužan neke velike pare a uz motor još nekih 10- ak kamiona je isto tako ima ovrhu tako da bi me zajebo sa papirima a jel znaš ti za neki motor do 1000 eur da je u ikakvom stanju, bilo kaj?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 17 sati ago #43511 od ne0
Replied by ne0 on topic Ps2 prodajem, hića je...

Bertović napisao: Ipostavilo se da motor ima zabranu otuđenja od suda jer je lik dužan neke velike pare a uz motor još nekih 10- ak kamiona je isto tako ima ovrhu tako da bi me zajebo sa papirima a jel znaš ti za neki motor do 1000 eur da je u ikakvom stanju, bilo kaj?


Zbilja ne znam! Listaj oglasnike sigurno ćeš nešto naći. Ja ti jedino mogu ponudit od frenda novu liniju horneta 6000 eura :salut: ili ako želiš nešto ovako www.njuskalo.hr/sportski-motori/ ... as-2763563
Jeb ga digni kredit ko i svaki pošteni rvat :salut: .

Please Prijava to join the conversation.

  • bertović
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
13 godina 10 sati ago #43516 od bertović
Replied by bertović on topic Ps2 prodajem, hića je...

Ne0 napisao:

Bertović napisao: Ipostavilo se da motor ima zabranu otuđenja od suda jer je lik dužan neke velike pare a uz motor još nekih 10- ak kamiona je isto tako ima ovrhu tako da bi me zajebo sa papirima a jel znaš ti za neki motor do 1000 eur da je u ikakvom stanju, bilo kaj?


Zbilja ne znam! Listaj oglasnike sigurno ćeš nešto naći. Ja ti jedino mogu ponudit od frenda novu liniju horneta 6000 eura :salut: ili ako želiš nešto ovako www.njuskalo.hr/sportski-motori/ ... as-2763563
Jeb ga digni kredit ko i svaki pošteni rvat :salut: .

:lol: :lol: :lol: da da da kredit ću morat za četverokotača a motor mi je da malo pobjegnem od kuće... tako da to još neću

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.481 sekundi
Pokreće Kunena Forum