Skip to main content

Router

Više
12 godina 4 mjeseci ago #44755 od CHoFF
Replied by CHoFF on topic Re: Router
ja sam na iskonu i mogu ti rec imam vec 2-3 godine i super su....ne puca veza, stabilna brzina, ok infrastruktura, jos bolje ak ti je centrala blizu, meni je jedno 100tinjak metara, tv im je isto ok, pregršt kanala, mogucnost kupovanja raznih paketa, podrska ko podrska znaci ko i svima rade studenti al bar nisu bahati i ak je ozbiljniji problem par puta i oni tebe zovu, tehnicari u roku 12-24h dolaze uklonit kvar/zamjenit ruter, pazi da ne dobis siemensov ruter, on je za kur.., trazi onaj tamnoplavi speedtouch, E i da racun dolazi uvijek prvog uu mjesecu :DDDD

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 mjeseci ago #44762 od krojex
Replied by krojex on topic Re: Router
kolega mi je imao bnet u Os i kaze da je njima početna brzina 8 Mbit. Pa ak si u mogućnosti njih uzet, a i jeftiniji su od drugih. i kaze stabilna veza.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 mjeseci ago #44769 od razor
Replied by razor on topic Re: Router
BNet nazalost ne dolazi u obzir jer ne nude uslugu/infrastrukturu za kuce vec samo za zgrade. Osudjen sam na ove telefonske linije.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 mjeseci ago #44771 od progeny13th
Replied by progeny13th on topic Re: Router

razor napisao: Kolko cest puke? Par puta dnevno il svakih sat dva?


koji put dnevno,vecinom navecer..

i naravno,ne mogu naci problem..

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 mjeseci ago #44773 od razor
Replied by razor on topic Re: Router
Hm, pa jednom dnevno ti se mora resetirati veza kad se mjenja IP...to je tako na svim adsl provajderima...ako te smeta vrijjeme promjene, npr. navece, ujutro kad se dignes, ugasi ruter, pusti ga pol min ugasenog i upali...od tad pa nadlaje ce ti se veza resetirati jednom dnevno u to vrijeme.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 mjeseci ago - 12 godina 4 mjeseci ago #44775 od dunavu
Replied by dunavu on topic Re: Router
moja iskustva sa Optimom su pozitivna...
Last edit: 12 godina 4 mjeseci ago by dunavu.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.536 sekundi
Pokreće Kunena Forum