Skip to main content

probleeem

Više
12 godina 1 tjedan ago #46451 od [CTN] Baltazar
probleeem was created by [CTN] Baltazar
Dakle već sam pitao na fejsiću... komp mi se zna smrznut i restartam ga nekad mi se restarta dobro a kad počne jebat sa A disk read error accurred onda me jebe... nekad mi zna izbacit Reboot and select proper Boot device or insert boot media in selected boot device and press a key... šta da radim da ga bacim kroz prozor il ima pomoći???

Najbrže ćeš povratiti novac ako ga uložiš u alkohol...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 tjedan ago #46453 od razor
Replied by razor on topic Re: probleeem
To mi se cini kao da ili disk krepava pa se ne uspije "pokrenuti" nakon reseta ili je nesto sa plocom koja nakon reseta ne uspije ocitati disk. Uzmi neki mali disk, instaliraj sistem na njega i vidi dal ti se to desava na njemu...ako ne, onda je tvoj pred crkavanjem. Ako ti se desava i sa njim, onda je maticna.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 6 dana ago #46467 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Re: probleeem
Meni se cini kao da imas neki stick ili dvd u kanti koji na sebi imaju neki sadrzaj koji win smatra bootabilnim. To se meni par puta zbilo


kad mi je stik bil u laptopu. Onda je cesro stosta pisalo tipa press any... Or remove media...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 6 dana ago #46476 od [CTN] Baltazar
Replied by [CTN] Baltazar on topic Re: probleeem
a nemam ništa mamicu mu poljubim...

Najbrže ćeš povratiti novac ako ga uložiš u alkohol...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 6 dana ago #46477 od el_kretinjo
Replied by el_kretinjo on topic Re: probleeem
čak i noviji usb printeri imaju svoju flash memoriju u kojoj imaju instalaciju drivera, najvjerovatnije ti je nesto sa diskom ako ti se smrzava u radu, nekada zajebava kabel koji spaja matičnu sa diskom pa provjeri i to (pogotovo SATA kabeli lošije kvalitete ja sam dosta nailazijo na SATA kablove crvene boje koji dolaze sa nekim matičnim pločama i stalno su ispadali iz diska)najbolje zamjeni stranu kabla da ona strana sa diska bude ukopčana u matičnu i promjeni odmah poziciju na drugi SATA utor na matičnoj i provjeri također kabel od napajanja do diska da ti nije on labavo uštekan u disk.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 4 dana ago #46495 od [CTN] Baltazar
Replied by [CTN] Baltazar on topic Re: probleeem
Kolko sam skužio bilo je nešto sa driverima sad bi trebalo bit riješeno... hvala svejedno

Najbrže ćeš povratiti novac ako ga uložiš u alkohol...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.306 sekundi
Pokreće Kunena Forum