Skip to main content

Hmmm kako da podesim moj komp za WOT

Više
11 godina 3 mjeseci ago #50702 od sincro009
Poz svima iz Osijeka, da skočim odmah na stvar moja konfa:
sapphire radeon 5670 hd 1gb ddr5
athlon X3 450 3,2ghz
asrock extreme3 770
6 gb ddr3
OCZ stealth-extreme2 500W
HDD seagate 250 gb
kako da podesim najbolje ovu knfu za WOT jel kad god stavim na poboljšanu grafiku na WOT-u FPS mi padne ispod 25 i strašno mi koči kad trebam ciljati u snajper modu, sve sam probao bar mislim čak sam i proc otključao četvrtu jezgru ali sam ga vratio jer imam stock cooler i bojim se da nebi nešto spalio, molim sve dobre volje da mi odgovore.
Hvala :sick:

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 mjeseci ago #50703 od razor
Uninstaliraj igru i instaliraj neku koja ce ti koristiti to sto imas :)

Naime, WoT je GROZNO programiran i koristi tako i onako samo 1 (jednu) CPU jezgru, a padanje FPS-a je svakodnevna stvar.

Nekim ljudima se desava da imaju vise FPS-a na HIGH postavkama nego na LOW postavkama itd. Poigraj se sa postavkama i vidi kako ti najbolje radi.
The following user(s) said Thank You: sincro009

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 mjeseci ago - 11 godina 3 mjeseci ago #50704 od sincro009
Molim pa otkad sam otkrio WOT a prilicno sam ga kasno otkrio jer sam bio zapeo da se tako izrazim na WOW-u ,MW2 i slično, ova igra mije ispunjenje dječačkih snova(što se tiče igrica naravno) jer obožavam tenkove lud sam za njima i moj sin sada :cheer: , tako da svejedno hvala na savjetu pokušat ću još malo prčkati po postavkama.
I usput pod pitanje jel neko ima iskustva sa clockiranjem proca i dali ima neki program gdje ispitivanje stabilnosti ne traje 8 LUDIH SATI.
Last edit: 11 godina 3 mjeseci ago by sincro009.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 mjeseci ago - 11 godina 3 mjeseci ago #50705 od REALCASH
Skini wot tweaker raspakiras ga pod igru,pokrenes i imas opcije da iskljucis nepotrebne efekte kao dim i sl. i vise ti nece nista stekat. Samo ostavi ukljucene oblake jel zna nekima prikazat nebo u dvije nijanse pa to uzasno smeta.

forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/1...tweaker-upd-for-083/
Last edit: 11 godina 3 mjeseci ago by REALCASH.
The following user(s) said Thank You: sincro009

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.249 sekundi
Pokreće Kunena Forum