Skip to main content

CTN 2

Više
11 godina 1 mjesec ago #51406 od dezerter
Replied by dezerter on topic CTN 2

razor napisao: Mislio sam da se regaju cisto da imate svi pristup taktikama i sl stvarima koje cemo stavit gore....


ok

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 mjesec ago #51407 od stekaos
Replied by stekaos on topic CTN 2
Evo da se i ja javim.relativno sam mlad(ne po godinama)u ovom klanu. nastojat ću bbiti što aktivniji kao što sam bio i do sada vrijeme će pokazati kako stvari stoje. redovno sam na TS i čekam pozive za bilo kakvu akciju. B)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 mjesec ago #51408 od dezerter
Replied by dezerter on topic CTN 2
Ovako si nekako ja razmišljam. Za početak dogovorimo se za 2 Tank Company-a tjedno u određeno vrijeme. Npr. u srijedu i nedjelju od 20 do 23 sata. Jedan ESL team koji će počet natjecanje kad bude imao 10 igrača prijavljenih. Kad bude dovoljno igrača sa tier 10 tenkovima i T8 articama zamjenimo Tank company za CW i u isto vrijeme imamo CW s tim da kad izgubimo bitku u CW-u ostatak vremena se prebacimo na Tank Company do kraja vremena. Tijekom igranja TC-a i CW-a igrači koji se pokažu sposobni i imaju želju prelaze u CTN1 i tamo igraju za ozbač. Ne želim previše forsirati prečesto za njubeke TC i CW tak da imaju vremena grindat si vozila. Naravno ako bude dovoljno igrača Tank Company se može samovoljno unutar klana organizirati i odigrati, samo se dogovori tko će vodit.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 mjesec ago #51411 od sincro009
Replied by sincro009 on topic CTN 2
I onda oće li biti kakvih okupljanja u srijedu? Čekam potvrdu na forumu da budem online kad se skupimo, da malo vježbam timsko klanje jer me ovo grindanje ubi u pojam što se tiče načina igre (svak na svoju stranu)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 mjesec ago - 11 godina 1 mjesec ago #51425 od dezerter
Replied by dezerter on topic CTN 2

sincro009 napisao: I onda oće li biti kakvih okupljanja u srijedu? Čekam potvrdu na forumu da budem online kad se skupimo, da malo vježbam timsko klanje jer me ovo grindanje ubi u pojam što se tiče načina igre (svak na svoju stranu)


Bit će, ovu srijedu prvi službeni. Više podataka ću stavit na CTN2 podforum kad dođem doma. Tko je u CTN2 a nije regan na forum nek to učini i javi se meni da mu se stavi dopuštenje da vidi privatan dio foruma.
Last edit: 11 godina 1 mjesec ago by dezerter.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.445 sekundi
Pokreće Kunena Forum