Skip to main content

Po čemu je batchat dobio naziv

Više
10 godina 11 mjeseci ago - 10 godina 11 mjeseci ago #52645 od dezerter
Po plesu naravno B)
Vako ja vozim cure u batchatu offline :lol:

Last edit: 10 godina 11 mjeseci ago by dezerter.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52660 od Devilthorn
Pa dobio je ime po chatu za šišmiše naravno, a što drugo. Znači priča ide ovako. Kad je Bat bio napravljen nisu mu još dali ime. Jednog ranog jutra, njegov konstruktor je došao u hangar diviti se svome čedu koje je taj dan trebalo biti predstavljeno javnosti. Povirio je unutra da se uvjeri kako je sve u najboljem redu i zatekao par šišmiša kako chataju obješeni naglavačke. I tako je dobio ideju za ime :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52679 od dezerter

Devilthorn napisao: Pa dobio je ime po chatu za šišmiše naravno, a što drugo. Znači priča ide ovako. Kad je Bat bio napravljen nisu mu još dali ime. Jednog ranog jutra, njegov konstruktor je došao u hangar diviti se svome čedu koje je taj dan trebalo biti predstavljeno javnosti. Povirio je unutra da se uvjeri kako je sve u najboljem redu i zatekao par šišmiša kako chataju obješeni naglavačke. I tako je dobio ideju za ime :lol:


a lol, kreativno moram priznat. Neki dan ja idem na trening i kažem ekipi na TS-u, ajd bok idem plesat bachatu. A ekipa, šta? Ideš plesat sa batchatom? i onak zbunjeni :blink: hahaha

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52681 od Devilthorn

dezerter napisao:

Devilthorn napisao: Pa dobio je ime po chatu za šišmiše naravno, a što drugo. Znači priča ide ovako. Kad je Bat bio napravljen nisu mu još dali ime. Jednog ranog jutra, njegov konstruktor je došao u hangar diviti se svome čedu koje je taj dan trebalo biti predstavljeno javnosti. Povirio je unutra da se uvjeri kako je sve u najboljem redu i zatekao par šišmiša kako chataju obješeni naglavačke. I tako je dobio ideju za ime :lol:


a lol, kreativno moram priznat. Neki dan ja idem na trening i kažem ekipi na TS-u, ajd bok idem plesat bachatu. A ekipa, šta? Ideš plesat sa batchatom? i onak zbunjeni :blink: hahaha


:lol: :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.359 sekundi
Pokreće Kunena Forum