Skip to main content

Promjene u 0.8.6., potencijalno jaaaaako velike

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52773 od krunodj

Devilthorn napisao: Serem im se na 0.8.6 :angry:





i ja takodjer.... :pinch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52776 od zekopeko
ma polako sam, ono pravo još nisu ni priznali do kraj
ovo oko topova i preciznosti fino objašnjavaju samo im neko treba reći da razmisle prije toga kolko koji top rasipa i koliko će u stvari stvarno nagrabusit rusi
onda vele da će arty uništit, produžit vrijeme skupljanja + "preciznost" dižu na 0,8 i više( 0,8 ima T92 koja je precizna do bola ) + još više smanjuju splash, ali im daju više EXPa...pa kak će ga zaradit kad neće moć niš pogodit
no ono kaj više zabrinjava od svega ovoga je to da će se ozbiljno pozabavit ekonomijom u igri
sigurno žele pomoći igračima da dođu do više kredita uz manje grinda i da pri tome prodaju što manje golda
a s objašnjenjem o tome će nas navodno razveselit idući tjedan...
samo da ne ispadne da kad objave patch notes mogu ugasiti server 2 jer im više neće trebat zbog nestašice igrača
ustvari vele da će 8.6 bit kao i 8.0 po promjenama u igri
a u 8.0 je došla fizika

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52793 od GizCRO
Ja se ne bih žurio sa zaključcima. Isti ti rusi bi ovime i mogli profitirati ako pogledaš bolje. Recimo, ja se na medovima ovome veselim dok artice ne igram upravo radi nerfa no opet, potrebno je napraviti drugačije korake da bi arty bila prisutna a opet da nije OP pa da pol bitke "kempam" iza neke stijene i prepričavam bitke iz WWII.

Kad dođe, ili će krenuti masovni egzodus (što i nije loše s jedne strane) ili će biti plakanja po forumima.

Ostaje vidjeti.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52794 od razor
Jedno je sigurno.

Ako se ova promjena pokaze kao losa prema Rusima, smanjit ce im krug. Sigurno je kao sto je sigurno da je nebo plavo i sunce zuto, da nece dopustiti Ruskim tenkovima da budu zakurac.

Isto tako, ako se pokaze da su Artice zakurac, i njih ce poboljsat. Njima je glavni cilj da ljudi imaju sto grindat. Grindanje im donosi lovu u obliku premium accountova i premium tenkova (tko bi imao premium acc i tenk da neterba grindat?) Ako artice budu lose, nitko ih nece grindat. Ako se to desi, i njih ce ubaciti u ovu novu "formulu" i to je to.
Dali ce se artice i dalje koristit u CW-u i nakon ovog patch-a? Hoce. Dali ce sekoristit u ESL-u? Hoce. Dal se isplati izgrindat ih na lvl 10? Zakljucite sami.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52795 od suicider97
bilo kako bilo 261 ostaje best arty B)

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52796 od dunavu

suicider97 napisao: bilo kako bilo 261 ostaje best arty B)




ne bi se slozio sa tobom, svaka artyca ima svoje prednosti i mane na pojedinim mapama...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.335 sekundi
Pokreće Kunena Forum