Skip to main content

Americas Army 2.5 (Direct Action)

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10933 od belay

Rex_Zac napisao:

BelaY napisao: Ja sam razočaran i revoltiran :D ma katastrofa ova v 2.5 ima takvih problema da će radi tog sranja AA izgubit 30% igrača v 2.4 je bila jebena i ne znam koji su kurac išli dirat fiziku i protokol.... ping skače od 0 - 250 ma što da kažem stvarno sam ljut



PETICIJA JE RJEŠENJE


meni je fizika i realnost puuuuno bolja od 2.4.
AA je sve blize pravoj simmulaciji borbe. Jos ima nekih stvari koje se trebaju rijesiti ali sveukupno gledano mislim da od 2.5 verzije se moze zvat simulacijom a ne "igrom". naravno, ima jos s tehnicke strane par propusta al to ce se uskoro srediti.




razočarali su me 2.4 je letio kao blesavo sada je sve otišlo u kurac mada ima nekih dobrih dodataka nemam što za reći ali protokol je katastrofa ping ide od 0 - 250 pa na - 0 i tako cijelo vrijeme a lag da ne pričam...

i još nešto ako sam ja SF onda bi taj lik bolje držat tu pušku a ne da nosi ciljnik u pm....

jučer pucam po liku na cca 30 m on leži i ja ležim pucam po njemu i ni jedan petak nije ušao u njega gluposttttttt ….

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10936 od razor
Nije problem u protokolu.
Protokol je isti. Problem je sa curenjem programa (neznam kak da ti to drukcije opisem). Program tjekom izvoidenja uzima sve vise i vise procesorske snage. Koloko citam okolo da vec rade na tome...cak se jedan server vrti na toj novoj verziji. No jos se uvjek nezna kad ce to poslat svim provjaderima.
Da odmah smirim sve....nova verzija se nece trebat downloadat jer nema nikakve veze sa clent stranom. Problem je u serverskom dijelu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10937 od belay

Razor napisao: Nije problem u protokolu.
Protokol je isti. Problem je sa curenjem programa (neznam kak da ti to drukcije opisem). Program tjekom izvoidenja uzima sve vise i vise procesorske snage. Koloko citam okolo da vec rade na tome...cak se jedan server vrti na toj novoj verziji. No jos se uvjek nezna kad ce to poslat svim provjaderima.
Da odmah smirim sve....nova verzija se nece trebat downloadat jer nema nikakve veze sa clent stranom. Problem je u serverskom dijelu.



ajde dobro.....

ma popizdio sam kao da 1 puta igram igru :(

Please Prijava to join the conversation.

  • rex_zac
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 6 mjeseci ago #10938 od rex_zac
Replied by rex_zac on topic Americas Army 2.5 (Direct Action)

BelaY napisao: ....i i ja ležim pucam po njemu i ni jedan petak nije ušao u njega gluposttttttt ….


probaj ga gadjat sa metcima ^^

:lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10939 od belay

Rex_Zac napisao:

BelaY napisao: ....i i ja ležim pucam po njemu i ni jedan petak nije ušao u njega gluposttttttt ….


probaj ga gadjat sa metcima ^^

:lol: :lol:


mislim da ću ga prije ubit kundakom

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 6 mjeseci ago #10940 od razor
Belay nisi jedini vjeruj mi. Evo ja pizdim sve u sesnajst i utapam tugu u ogame-u.
Tolko su mi se svidle nove mape da jt to za popizdit. I bas kad mi je opako dobro krenulo, zajeb..ping do bola nemres igrat....ma..ne preostaje nam nista drugo nego da cekamo.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.486 sekundi
Pokreće Kunena Forum