Skip to main content

Ajmo generali!

  • echo
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 1 tjedan ago #21356 od echo
Ajmo generali! was created by echo
Ljudi kAKO SE PODIŽU Act. i Pop. statistike... Kako se umeću one slikice u inventori. Ili se one automatski dobivaju?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 tjedan ago #21358 od pisko
Replied by pisko on topic Ajmo generali!

Echo napisao: Ljudi kAKO SE PODIŽU Act. i Pop. statistike... Kako se umeću one slikice u inventori. Ili se one automatski dobivaju?


Aktivnost, popularnost i iskustvo se podize tako da igras sto vise mapa a tako i rank... znaci da bi bio general moras imat 90% mapa 100%.... za svaku mapu se dobio 6% gore... tak da ces se naigrat :)

na svakoj mapi ti pomaze da si dignes statistiku ukupno vrijeme igranja te mape i frg...

a sto se tice slikica za inventori moras ic na user CP-pa virtual money-item shop... al trebas imat dosta love da bi nesto kupio....

ajde razore prebaci ovo pod americas army forum :)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 tjedan ago #21359 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Ajmo generali!

Pisko napisao:
Aktivnost, popularnost i iskustvo se podize tako da igras sto vise mapa a tako i rank... znaci da bi bio general moras imat 90% mapa 100%.... za svaku mapu se dobio 6% gore... tak da ces se naigrat :)


Krivo, da bi postao general trebaš imati na 50% mapa sve statistike na 100%

mislim da nije 6% po mapi ve&#263; nešto manje budu&#263;i da sada ima više mapa.

odnosno po mapi dobivaš (2/broj mapa) * 100%

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 tjedan ago #21360 od pisko
Replied by pisko on topic Ajmo generali!
Gle ja imam 60% od svega... pa vec bi bio onda general na kvadrat... a ne first lieutenant... evo ti i slika.... ;)

img132.imageshack.us/my.php?imag ... 374uh2.jpg

a ovo racunanje po mapa moze bit da je sad manje od 6%.... ali sam si skuzi ako neku mapu nisi nikad igral da ti ju ne stavlja tamo na popis mapa.. nego ti se onda samo prikazu one koje si igral barem pola sata.... pa tako se te i samo racunaju za rank... a ne sve koje su izasle.... ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 tjedan ago #21361 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Ajmo generali!
joj piškec, ništa ne slušaš.
za rank se gleda samo pola od ukupnog broja mapa i to one koje si najviše igrao.

You must earn Activity, Popularity and Experience on 50% of all Maps that are tracked on tracker,


ako nije tako objansi mi npr kako je ovaj &#269;ovjek general kad na toliko mapa nema sve na 100% aaotracker.com/usertracker.php?userid=1718

EDIT:

ili još bolje ovaj aaotracker.com/usertracker.php?userid=150734

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 1 tjedan ago #21362 od pisko
Replied by pisko on topic Ajmo generali!

stagger_lee napisao: joj piškec, ništa ne slušaš.
za rank se gleda samo pola od ukupnog broja mapa i to one koje si najviše igrao.

You must earn Activity, Popularity and Experience on 50% of all Maps that are tracked on tracker,


ako nije tako objansi mi npr kako je ovaj &#269;ovjek general kad na toliko mapa nema sve na 100% aaotracker.com/usertracker.php?userid=1718

EDIT:

ili još bolje ovaj aaotracker.com/usertracker.php?userid=150734


rgr, al zasto onda na ovo slici pokazuje za generala da moram bit 90%??

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.576 sekundi
Pokreće Kunena Forum