Skip to main content

snajper

  • wasoschy_cro
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 7 mjeseci ago #24155 od wasoschy_cro
snajper was created by wasoschy_cro
Molim pomoć ! Završio sam sve treninge,ali u igri kada odaberem da budem snajperist pojavim se sa običnom puškom,a tijekom igre kada uzmem snajper od nekog ubijenog dobijem poruku na ekranu : Solider, you are not qualified to employ this weapon, your ability will be impaired .Zašto mi se to javlja ako sam završio kompletan trening ? Honor imam 17.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #24156 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic snajper
očito nisi završio sve treninge
Za snajper moraš imati super rezultat na gađanju da bi imao mogućnost završiti trening za snipere.
Pa sad reci jesi li završio oba treninga za snipere?
A možda ti je pukla veza kada su si se sejvali prolazi onda moras sve ponovo.
Isto tako možeš ići ponovo na gađanje samo odeš ponovo na rifle marskmanship i polako moras najmanje 36 meta porušiti da bi mogao na M-24 i M-82 sniper.
Eto toliko :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #24157 od razor
Replied by razor on topic snajper
Dobro kaze drug Sluzavy. Provjeri si jos jednom dali si stavrno prosao oba terninga za snajper. Meni se jednom dogodilo da mi rezultati nisu "prosli" do servera kad sam polagao medica pa sam morao ponovo...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 7 mjeseci ago #24158 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic snajper
možda su ti mama i tata uključili parental control :twisted:

ako se ne varam kad nemaš položene treninge onda ni ne možeš odabrati snipe a kad imaš uključen parental control onda umejsto snipera dobiješ običnu pušku (a na urbanu si znao za poklon dobiti i 5 bombica)

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.300 sekundi
Pokreće Kunena Forum