Skip to main content

kakav cheat...

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1330 od sibo
Replied by sibo on topic kakav cheat...
--Um..da.
A to da tip stoji na ladderima i istodobno puca, to je na Bridgu stara stvar. Ali najači su mi oni high-honor koji koriste te sve..recimo tip od 80 i nešto to radi.I kad mu velim, stari nemoj to radit..on kaze: dobro, neću više. I nikom ništa. Ali..2 runde kasnije me opet skine isti tip, na istim ljestvama...

A da bi takve stvari išao reportati...ne.Moderator na službenom forumu mi veli: "ma sve je to super i to..ali ništa koristi od toga šta ti to pošalješ na evenbalance i screenove, i log... "
To kako neslužbeno..narafski.Službeno su cheateri pred iskorjenjivanjem i PB radi ultra - mega dobro, ... - ... sic!

A taj 203 "bug"..navodno ima kombinacija tipki pa onda dobijes rafalni 203.

A i kad ekipa u timu ima cheatera..neće ga kika jer im donosi bodove.Speed Hack Exploit je za to najpopularniji.Malo pričekaš i samo otrčiš do objectiva i eto bodova. Svi zadovoljni...a hju....

Neko je već rekao...ovo s tim cheatovima je postalo nepodnošljivo...Ne da mi se ni stiskat ono DEPLOY dugme...



--EDIT: Evo friško..sad bio na bridgu, tip sa rafalnim 203...kad sam ga probao VK, okrenuo je vk pa je vk mene.PB uopce nije mogao pokrenuti njegov vk iako ga uredno ima u playerlist, nick njegov mislim.





Pozdrav
T

Please Prijava to join the conversation.

  • jazavac
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1336 od jazavac
Replied by jazavac on topic kakav cheat...
eto za speed hack imas isto jednu foru koju moras upisat u konzolu to ima neke fore s procesorom da ti nabrije brzinu , ali negativno ti je to da ti je ping na nekoliko tisuca kad to koristis, a 203 stisnes kombincaciju ,a ako oces rafal na to samo stisni auto nis posebno ince pun k imas stranica s tim stvarima koji iskoristavaju exp u igri

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1339 od sibo
Replied by sibo on topic kakav cheat...
-- Da, taj speedy exploit se lako vidi po pingu.Par puta sam vidio i uvoijek iznad 5000..onaj zadnji je imao 9999.

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1355 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic kakav cheat...
ja znam kak napravit tak 203 bug :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • j0n3s_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1363 od j0n3s_cro
Replied by j0n3s_cro on topic kakav cheat...
WOOOOW UNNAMED... mogu ti bit frend ???
Gle 203 exploit ti koriste mala djeca... Ko to koristi onda mora bit jako LAME cheater... Sto se tice speed hacka... to nije hack
U shortcut igre upises ***speed=*** (da mi nebi srali da tu dajem hackove :D )
to je to... i ides ko sumanut... i osjecas se jako kul jer ti sve trza i imas ping 8746 i ekipa pise "go away cheater"

Prava cafa ce doc na server i kickat ga :P TO JE SMJEH :D
Kad vidis da svima pise duplicate LOGGIN :D

evo vam moj screen :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1364 od razor
Replied by razor on topic kakav cheat...
Ne...prava faca ce taj program napravit sam doma a ne ga downloadat ko vi.....
A ovakve stvari ne dopustam na ovom forumu....BAN!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.386 sekundi
Pokreće Kunena Forum