Skip to main content

kakav cheat...

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 6 mjeseci ago #561 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic kakav cheat...
LOL
pa isto ti je sranje dal pucas sa archa 203 spam ili spawna
sve je to stvar u offline vjezbanju

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 6 mjeseci ago #571 od razor
Replied by razor on topic kakav cheat...
Ma koja jebena vjezba!? Ako te tip skine sa spawna sa m16 to spada pod kategoriju meteora i gromova! To je 100% cheat! I narocito ako tip ubije sa prvim metkom!
A sto se tice spamanja sa pilom...to je druga stvar....to i ja nekad radim i nakljucam kojeg tipa....al nista zabrinjavajuce....mozda 1 u par rundi....i to kad konstantno radim. Inace nema sanse.
Al kad vec pricamo o citovima....jos su dobri ovi sto se skinu sa neta...aimbot i sl. Da vidite bolesnike koji ih doma rade za sebe! Takve su em neprepoznatljivi (pb im moze pusit kurac) em su skroz bolesni...ono, naprave cijelu mapu da bue od wireframea (zica) pa vide kroz zidove, neki mogu i pucat kroz njih, tak da im je skroz svejedno gdje si i gdje je on.....necu sad tu nabrajat te bolestine....
Takve tipove treba objesit za jaja mamu im.....i jos ih lupat cekicem po glavi.....i na kraju bacit u zatvor pun pedera!

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1322 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic kakav cheat...
mene nervira to sta zbog takvih idota su ljudi postali paranoicni i svakog ko malo bolje igra optuzuju za cheat...

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1324 od sibo
Replied by sibo on topic kakav cheat...
-- Točno.Ljudi su stvarno postali malo paranoidni pa za svaki iole sumnjiviji kill viču "Cheateerrr...! "

Doduše, dobar dio i ima temelje :D Sreća da PB radi al ne´ :twisted:

A dobro veli Razor...kill sa m16, sa spawn area..to je teški udarr groma :D (Dobar izbor riječi :P :lol: )

Slučajni kill sa pilom je ok, 203 spam isto može ... A ovaj rafalni 203...to sam par puta vidio ali uvijek kazu" Ma to ti je bug " LOL :wink:
Mozda i je :twisted: :wink:

Doduse..2-3 put sam slučajno napravio blind kill sa m16.A i to pucajuci na "hot spot", di se Opfor nakuplja po defaultu.Recimo iza auta na Bridgu.

A ovi likovi sa nickom u boji...koliko sam ja informiran, to je engine hach.Mijenjanje imena je najmanje šta mogu.Ali navodno se nije za šaliti s njima jer se mogu poigrati s tvojim nickom pa ti čak i haknuti tvoj acc. Tako sam pročitao na nekim forumima.

Najbolje je na drugi server otprašiti.

cya

T

Please Prijava to join the conversation.

  • jazavac
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1326 od jazavac
Replied by jazavac on topic kakav cheat...
to sve vise ljudi koristi kao i na bridgeu pucanje s lojtri na ledu lik je na lojtrama ide gore dole i puca , neki dan igram bridge imam 203 u ass i imam jebeno dobar fragrate , no neki nub mi stalno sere daj mi 203 ja njemu odjebi kad seronja mene vk i opet se spojim ovaj sam put prebacen u def kad lik pokupio moju 203 u ass i siba 203 ko da ima pilu to su u igri sjebali i ak imas bindano odredene stvari mozes to radit s 203 da imas neograniceno municije i ak stisnes auto imas 203 rafal

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1328 od razor
Replied by razor on topic kakav cheat...
Da....kolko sam ja to skuzio to je neki BUG. Neznam sto i gdje tocno moras napraviti al imas beskonacno municije za 203......

Al imam ja ljek za takve....
Kad ih vidm, odem u njihov tim i PRAS u glavu! Izadem iz zatvora, pa ponovo. Kad tip skuzi da nemre igrat zbog toga jer ga ubijem na pocetku svake runde ode van.....
To bi SVATKO trebo radit....kad skuzis da neko vara TK!
Pa ako oce mogu oni imat hakova kolko oce....jos cu im ih i ja downloadat i poslat mailom.....nek se zabavljaju u spectator modu mater im!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.849 sekundi
Pokreće Kunena Forum