Skip to main content

Lovacke price

  • diabolico
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago #3468 od diabolico
Replied by diabolico on topic Lovacke price
Evo i mene:

1. Ostao crven na pipi protiv 6 iz napada i pobijem ih sve. Olakotna okolnost imao sam 203-cu.

2. Pipa - Obrana - Main ulaz - Ulječem sa bombom a unutra njih 5. Okrenem se, "otkačim" bombu i zatvorim vrata. Tip počme pucati po meni, skuži da sam aktivirao bombu i nastoji pobijeći. Prva dvojica se zaglave na ulaznim vratima i naravno bomba nas sve okine. Petorica + ja u šutu. :twisted:

3. Pipa - Krećem kao obrana - Partija završava za manje od 2 min. sa 9 kilova. Jedan mi je pobijegao tj. ubio ga je netko iz mog tima.

4. 32 : 2 - najbolji skor koji sam ikad napravio na Pipi u 7 partija. :twisted:

Eto za sad je to, ne mogu se ničeg drugog sjetiti.

Please Prijava to join the conversation.

  • procyon
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 1 mjesec ago #3469 od procyon
Replied by procyon on topic Lovacke price
Ja sam jednom na bridgu trcao sa desne strane pored middle towera i kad odjednom zacuh fregicu, skuzivsi da moram prihvatiti svoje duznosti bacam se na bombu te u tom jedinstvenom trenutku spasavanja mojih dragocjenih teamm8ova poviknem Freedoooom pola sekunde prije detonacije fragice... i na kraju sam spasio sve svoje teamm8ove i naravno pobjedili smo... kasnije sam skuzio da u trenutku kad sam poviknuo freedooom i kada me fregica raskomadala na nepoznat broj dijelova tijela, moje desno stopalo je brzinom par tisuca milja na sat odletila enemiju u celo te mu je smrskalo desnu stranu lubanje i nazalost nije prezivio!

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3474 od dax
Replied by dax on topic Lovacke price

mato napisao: ali zato najjace samoubojstvo je moje ubio sam se flashom :D ko to moze osim mene :lol: :lol:


Hehe, danas sam vidio tipa koji te je pretekao: ubio se smokicom :lol:
Naime, bio je crven i htio je da baci smoke granade. No međutim, glupan ju je zakuhao i čekao predugo. Ostalo znate :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3476 od jopke
Replied by jopke on topic Lovacke price
hehe a jeste vi ono bila kad sam ja hodao ispod mosta:)) to je bilo zabavno...ostanem sam i na kraju sam se junacki bacio dolje da ekipa ne ceka bezveze istek vremena:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3477 od dax
Replied by dax on topic Lovacke price
Misliš ispod mosta ili ispod catwalka?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 1 mjesec ago #3480 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Lovacke price
evo da i ja napišem par svojih lovačkih.

1) jučer sam ih na urbanu sa snajperom skino dvojicu s jednim metkom. Jedan od njih je bio u mome timu ali to uopce nije bitno:))

2) Par minuta prije toga šetam se po urbanu sa pištoljem u ruci i skužim kako tip iznad mene sa delta west zgrade puca po meni, okrenem se opalim par puta prema njemu a on ko zadnji papak počne bježati od mog pištoljčića. ja uzimam bombu i bacim je gore i vec se smijem kako sam ga zaj... ali tip je bio dovoljno pametan i na vrijeme skocio sa zgrade ali to mu ipak nije pomoglo jer dok je još bio u zraku uspio sam ga skinuti sa snajperom i to bez korištenje optike :)

3)opet urban i opet ja s pištoljem :) s leđa mi dođu dva tipa od toga jedan s pilom i uspjeli su me pošteno izranjavati ali obojica su završila s metkom u čelu. slična stvar mi se dogodila još par puta pa tako da ova pričica nema veliku težinu.

4) opet urban ali ovaj put sam imao m16. u prvih 30tak sekundi su pobijali cijelu moju ekipu tako da sam ostao solo protiv šestorice i onda ja stupam na scenu i polako jednog pojednog sve sam ih poubijao.

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.451 sekundi
Pokreće Kunena Forum