Skip to main content

NECE BITI VISE TRACKERA???!???

Više
19 godina 5 dana ago #4299 od razor
DA ..vis....tja tajmer ipak ima nes u glavi....ima prav coek....Tracker je izazvo ovisnost o fr-u kod ljudi.....

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 dana ago #4301 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic NECE BITI VISE TRACKERA???!???
Ako ukidaju tracker zbog toga što igrači forsiraju rambo style igru zašto onda rade svoj tracking sistem?? :?: :!:

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 dana ago #4302 od dean
Replied by dean on topic NECE BITI VISE TRACKERA???!???
ma serendaju,vjerovatno će izać novi tracker koji će se zvat ĐURO,i pratiti će još novih stvari u stilu koliko se ko kreće prema napred,nazad,gore,dole

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 dana ago #4315 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic NECE BITI VISE TRACKERA???!???

=BJES=_Timer28 napisao: Ja se isto veselim ukidanje...jer me je tracker odvukao od uživanja u igri..kao što je bilo na početku. Sada sam postao ovisnik o FR..i onim činovima,vremenskim rekordima..itd.


čekaj....

a zakaj si onda trackan?

ne kuzim te :?

Please Prijava to join the conversation.

  • {=l.p=}_timer28
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 dana ago #4317 od {=l.p=}_timer28
Replied by {=l.p=}_timer28 on topic NECE BITI VISE TRACKERA???!???

uNN4m3d napisao:

=BJES=_Timer28 napisao: Ja se isto veselim ukidanje...jer me je tracker odvukao od uživanja u igri..kao što je bilo na početku. Sada sam postao ovisnik o FR..i onim činovima,vremenskim rekordima..itd.


čekaj....

a zakaj si onda trackan?

ne kuzim te :?

Samo da te jedno pitam..kod ulazka u klan prvo te pitaju kaj? Dali si na Tracker..ili ne. Jedino tako te kao procjene..zato sam na trackeru.

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 dana ago #4319 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic NECE BITI VISE TRACKERA???!???

=BJES=_Timer28 napisao:

uNN4m3d napisao:

=BJES=_Timer28 napisao: Ja se isto veselim ukidanje...jer me je tracker odvukao od uživanja u igri..kao što je bilo na početku. Sada sam postao ovisnik o FR..i onim činovima,vremenskim rekordima..itd.


čekaj....

a zakaj si onda trackan?

ne kuzim te :?

Samo da te jedno pitam..kod ulazka u klan prvo te pitaju kaj? Dali si na Tracker..ili ne. Jedino tako te kao procjene..zato sam na trackeru.


U ovom slučaju sto si napisao izgleda da igras samo zbog clana...a ja mislim da clan prije svih statistika, naravno zeli zabavu i druzenje

A u proslom postu si napisao da si sad ovisan o fr, kolko igras, rankovi i to...
Ja mislim da ti i nebi bilo svejedno bez njega...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.475 sekundi
Pokreće Kunena Forum