Skip to main content

SAVJETI za 203 na mostu

Više
19 godina 6 mjeseci ago #592 od blento
...pogledajte ovaj link....

faithful.3rror.com/203/

cini mi se odlicno..jos nisam isprobao..al hocu.. :)

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #622 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic SAVJETI za 203 na mostu
najbolje je da skines filmic koji traje 5 minuta i vidis sve u live verziji, i onda to ides trenirati offline

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 5 mjeseci ago #629 od blento
Replied by blento on topic SAVJETI za 203 na mostu
hmm..koliko je to veliko u MB?

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 5 mjeseci ago #645 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic SAVJETI za 203 na mostu
pa zan biti do max. 30 mb

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1445 od dax
Replied by dax on topic SAVJETI za 203 na mostu
Eh samo da kažem nešto sad kad sam vidio ovaj topic. :)
Ako se ne varam - "to" se zove spamiranje.

Uglavnom, (sad kad imam nešto iskustva sa 203 na mostu) "to" se uopće isplati raditi jer imaš "samo" 6 granata, a velika je vjerojatnost da ćeš gađajući naslijepo fulati (bar one koji imaju nešto veći honor) jer se odmah svi (u spawnu) raštrkaju, ili idu sa strane mosta.

Uz to, na mostu nikad dvojica ne stoje 1 kraj drugoga duže vrijeme (bar ne oni koji imaju iskustva) jer kad enemy vidi jednog od njih odmah baca granatu, snajpa na to mjesto i slično...

Ova taktika gore pali kad igraš sa početnicima... Svi se zalete prema tornju, a šumu lijepo ignoriraju... :roll: Također, vidio sam da pali i na sljedeći način: kampiraš kod tornja, vidiš enemyja negdje oko middle towera i odeš kraj onog zidića iza tornja te pukneš u zrak. Problem je što granati onda treba oko 10 sekundi da doleti na željeno mjesto, a 10 sec na mostu je prava vječnost :)

IMHO, bolje je štedjeti 203 i čekati da ostvariš "eye kontakt (na daljinu)" i onda mu uvaliti pod noge. Ako pogodiš još nekog, to bolje. I naravno, ako si "assault" 203 ti treba da bi lakše skinuo eventualnog snajpera-kampera u tornju. Stvar odlično prolazi kroz prozor. :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1447 od sibo
Replied by sibo on topic SAVJETI za 203 na mostu
-- um...ja isto volim nabaciti dropshot ali ne s tih pozicija. "Svoje" san naučio isprva gledajući iskusnije igrače a neke sam i sam skontao. Dosta igram bridge pa evo koji moj savjet za 203...

ASSUALT:
-- AKo u def ima novajlija...spamas iza tornja i garant 2-3 killa po rundi. Ako i nema novajlija...bacim bar 2 iza tornja i na skale...obične jednu za drugom ali ne na isto mjesto..mali pomak.Recimo jednu iza stepenica a drugu na top stairs.Barem jedna strefi.

-- Obavezno bacis koju iza mjesta di obično kempaju def...znaci na drugi auto. ispod samog def tornja..pred ona vrata za prvi kat.Tamo obično prolaze.

-- Pratiš sa ass stepenica jel leti koja granata s njihove strane na ass ledge...ak da ..imas siguran kill, samo treba znat pogodit odma ita zidica, na def ledge.

-- Ako znas poziciju ubacis im u def prozor..obično prvo idem na srednji...

-- Sacuvaj 2 granate za eye contact...Popenji se na MID top i uz malo sreće kontroliraš situaciju. Podrazumijeva se da i tvoji teammates rade ponešto.



DEF:

--Narafski..ako ima novajlija...opet 1 iza tornja, 1 na top stairs..obično tamo zalegne S ili pila...oni neiskusniji pogotovo znaju blokirati skale pa naleti koji multikill.

-- Stedljivo s granatama...cekati. Nakon 2-3 minute bacim na most-1 iza kamiona a drugu iza auta.Obično strefiš nekog.

--Ako vidiš da su mutavi pa se muvaju po mostu..samo bacaš po mostu.Ako ne..štedi.Čekam da dođu ma mid.Onda ih imas...pod uvjetom da ne izlažeš svoju tikvu njihovim snajperima. Mijenjaš poziciju često i pratiš reportove.



Ja nikad ne tučem sa svog spawn area na njihov...to nije korektno a i na dosta servera je zabranjeno.
I da...imas 6+1 u cijevi tj 7 granata. S tim čuda radiš.U def pogotovo.
Pamtim zlatne dane kad su u assaultu bile 2 203... To je bilo bombardiranje... def nije imao šanse.

narafski..sve ovo vrijedi generalno.Ali zna se desiti da je Assault strpljiv i uigran. Onda većina ovog ne pali...treba se prilagoditi situaciji. :wink:

To su moja iskustva...

Pozdrav

Tomislav

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.456 sekundi
Pokreće Kunena Forum