Skip to main content

SAVJETI za 203 na mostu

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1464 od razor
Replied by razor on topic SAVJETI za 203 na mostu
Uf...kakve rijeci.....klanska stega....nisam klanski igrac.....boze mili. Pa sta ti mislis kakav smo mi to klan? Mislim postujem tvoju odluku i sve...mozemo se mi napucavat i ovako al komentirat cu tvoj post cisto da drugi ljudi ne dobiju krivi dojam o nasem klanu. Kod nas, klanska stega...hm....pa ne postoji. Jedino cega se drzimo i sto moramo je da imamo isti tag i da ne varamo te da se ponasamo ko normalni ljudi. Svako igra sto hoce i kad oce i s kim oce. To je to....u klanu smo da se zajebavamo i igramo meceve.

A sto se tice tog tvog: nisam ja klanski igrac.....Cuo sam ja dosta takvih. Jedan je sad u Gecko klanu, drugi je sa MN-ovcima a za ostale neznam tocno.....kad tad svi vi popustite :twisted: :D

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1469 od sibo
Replied by sibo on topic SAVJETI za 203 na mostu
-- LOL..aye..

Ma da sam samo rekao NE onda sto podpitanja..zašto ne, zašto ovo, zašto ono.... itd. Zato sam odma ubacio prvo šta mi je palo napamet.Klanska stega. :lol: :wink:

Anywy..jednom davno...bijah u klanu (štranjski...Nizozemski točnije) ali vrlo kratko.

Onda svima obašnjavaš da nisi igrao mjesec ipo dana zbog ispita, pa posla...pa....itd. Ovak fino nikom nisam ništa dužan kvit. Igram kad mi se igra i gotovo.


btw vi ste ok klan i to sve.Budete vi našli kandidate. btw sad sam malo sa dax-om igrao. OK lik . :!: :D :D :lol:


Pozdrav,
T

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1470 od dax
Replied by dax on topic SAVJETI za 203 na mostu

Sibo napisao: btw vi ste ok klan i to sve.Budete vi našli kandidate. btw sad sam malo sa dax-om igrao. OK lik . :!: :D :D :lol:


I ti si vrlo OK. 8) Dobar si na mostu, nema šta.
Šteta što nećeš ući u klan, no što je - tu je.
Ako niš drugo, sretat ćemo se često na HTnetovu serveru (taj mi ima najniži ping za Bridge crossing).

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • jazavac
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1506 od jazavac
Replied by jazavac on topic SAVJETI za 203 na mostu
ko je to nama prebjego??

Please Prijava to join the conversation.

  • jazavac
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1507 od jazavac
Replied by jazavac on topic SAVJETI za 203 na mostu
e da i pohvala konacno se sajt ucitava brzinom munje:)

Please Prijava to join the conversation.

  • unn4m3d
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1508 od unn4m3d
Replied by unn4m3d on topic SAVJETI za 203 na mostu
napravis 203 glitch i evo ti 255 komada
zajebavam se :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.727 sekundi
Pokreće Kunena Forum