Skip to main content

SAVJETI za 203 na mostu

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1450 od razor
Replied by razor on topic SAVJETI za 203 na mostu
Sibo je u pravu....spamanje koriste nubeki d aubiju nubeke. Uigranu ekipu mozes tak strefint jaaaako tesko, i bezveze ces trosit granate (narocito ako se igra mec).

Sto se tice moje taktike za bridge def. sa 203.....to bar nije tesko. Ne zadrzavam se naistoj poziciji duze od 5 sekundi, idem od prozora do prozora, nekad na stepenice, nekad ispod towera, nekad pokraj, i samo gledam sredinu. Sa svih tih pozicija mozes pogodit sredinu sa 99% sigurnosti i opfor se jednostavno nema kud sakrit. 203-ce pucam ljevo ili desno od sredine, ravno u kut tako da poginu oni koji se oce popet na sredinu, oni koji oce prec na nasu stranu i oni koji su iza sredine i cekaju. Nije mi se dogodilo par puta da sam imo i 4 kila sa jednom 203-com.
Jedini problem su snajperi....al ako si dobro nastimas ekran (gamma i te gluposti) i ako znas kako moras promatrat i gdje u vise od 80% slucajeva te nece niti skuzit prije nego ih pogodis sa 203.

Da ass. necu pricat jer neznam jos neku ful dobru taktiku...sve samih isprobavo, al da budem iskren nisam igro previse bridge u assaultu tako da nisam siguran. Jedino sto znam da prava 203-ca ne spama nego gada def tower i skida snajpere....nakon toga, smoke, rushi i to je to....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1451 od razor
Replied by razor on topic SAVJETI za 203 na mostu
E da Sibo....ajd kad si vec dosta aktivan na nasem forumu i sve to, dodi fino na forum Regrutacija, upisi se, pa da udruzimo snage u istrebljivanju opforsovaca.

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1458 od sibo
Replied by sibo on topic SAVJETI za 203 na mostu
-- Hvala na pozivu ali ipak ne.Nisam ja klanski igrač. Igram samo kad mene volja i di mene volja. A i ne podnosim klansku stegu.

A s vama mi je ionako čisto ugodno igrati i ovako.To je dovoljno. :lol: :wink:

Pozdrav
T

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1460 od dax
Replied by dax on topic SAVJETI za 203 na mostu
Sibo, kako hoćeš. Ako nisi čiter, uvijek si dobrodošao, zar ne?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1461 od mato
Replied by mato on topic SAVJETI za 203 na mostu
cuj sibo cheater.......mada kad malo promislim ponekad ima previse kilova u jednoj rundi hmmmmmmm...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1462 od sibo
Replied by sibo on topic SAVJETI za 203 na mostu

mato napisao: cuj sibo cheater.......mada kad malo promislim ponekad ima previse kilova u jednoj rundi hmmmmmmm...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :twisted:


--- LOL..vrag u tebi spava Mato..da...da... :D :lol: Glumiš kao da si nevinašce, mrava ne bi zgazio.Kad ono...takvi su najopasniji. :mrgreen: :wink:


Pozdrav,
T

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.464 sekundi
Pokreće Kunena Forum