Skip to main content

primljen si 99,99 posto

  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 10 mjeseci ago #6442 od dean
Replied by dean on topic primljen si 99,99 posto
evo sad si pokazao razlog zbog kojeg nisi primljen,a i tvoju narav :roll: :roll:
Tema je zaključana.
Više
18 godina 10 mjeseci ago #6443 od dax
Replied by dax on topic primljen si 99,99 posto
Sad kad pogledam, i bolje da te nismo primili. Previše ti to shvaćaš ozbiljno, a i malo ti fali osjećaja za mjeru. Čak mi je i žao što sam cijeli klan vukao za rukav da te prime. Srećom, ima nekih koji su objektivniji od mene pa je sve dobro završilo (po nas)...

I torture and kill young turtles.
Tema je zaključana.
Više
18 godina 10 mjeseci ago #6447 od razor
Replied by razor on topic primljen si 99,99 posto

dax napisao: Sad kad pogledam, i bolje da te nismo primili. Previše ti to shvaćaš ozbiljno, a i malo ti fali osjećaja za mjeru. Čak mi je i žao što sam cijeli klan vukao za rukav da te prime. Srećom, ima nekih koji su objektivniji od mene pa je sve dobro završilo (po nas)...


DAX PRIZNAJE!!! OVO CU SI IZPRINTAT! :D
Tema je zaključana.
  • dean
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 10 mjeseci ago #6449 od dean
Replied by dean on topic primljen si 99,99 posto
muahahahahahahahahahaah :P :P :P :P :mrgreen:
Tema je zaključana.
Više
18 godina 10 mjeseci ago #6450 od dax
Replied by dax on topic primljen si 99,99 posto
Pazi da ti ne nestane tinte :lol:

I torture and kill young turtles.
Tema je zaključana.
  • croupier
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 10 mjeseci ago #6453 od croupier
Replied by croupier on topic primljen si 99,99 posto
Moja narav je takva ne zato sto nisam primljen ..niste vi mene odbili nego kad sam ja cuo sta se prica ja vise nisam niti htio uc u klan nego sam odmah potrazio drugi....jel sad znate u cemu je kvaka...ja nisam od vas dobio informaciju da nisam primljen u klan....

Jel sta cu u klanu gdje me svi gledaju ispod oka...zato sto ja nekom napisem 3 puta na msn nesto i on odmah misli da ga ja uznemiravam...Zato vise nikof nikad necu pozdravit na msn-u!!!

A ko drugo ja uopce nisam takav kao sto mislite ja sam sad takav zato sto igramo zajedno i vidli smo se , a milite o meni sve najgore...
Tema je zaključana.
Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.469 sekundi
Pokreće Kunena Forum