Skip to main content

Cheateri i exploiteri

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7825 od dax
Cheateri i exploiteri was created by dax
Evo baš sam malo odigrao duže nakon nekog vremena. NEVJEROJATNO KOLIKO IMA EXPLOITERA I CHEATERA na serverima. Najmanje 1 na svakom. Vide te iza zidova, pogađaju sa metkom-dva, ne funkcionira kad ih fleshas, auto-aiming... Prosto nevjerojatno da ih ima toliko. Ne sjećam se od prije mjesec-dva da ih je bilo toliko... Katastrofa. Ova igra je definitivno otišla u 3 "PoslijePodne".

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7889 od blento
Replied by blento on topic Cheateri i exploiteri
da..da...ne znam bash...ja igro pa nisam primjetio da ih ima toliko....hmmm.....nego neki dan su i nas zvali Cheterima...pa jeb ga....mozda ti nije islo.. 8) 8) ... a mozda imas modem!.. 8) 8) :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 8 mjeseci ago #7902 od snake
Replied by snake on topic Cheateri i exploiteri
bo..ja isto ne kuzim..evo sad sam 2 dana u lanu igrao sa 60 ljudi i ni jednog citera! prosto nevjerojatno :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7903 od pisko
Replied by pisko on topic Cheateri i exploiteri
Ma ima ih hrpa, od onih Bug do njih 2000000. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sam barem naletio na njih 4 na Taigi.... a ima ih jos...

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7904 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Cheateri i exploiteri
ja sam ih prošli tjedan prijavio 11 AASA-i i stavili su ih na njihovu ban listu.

sad &#269;ekam da zaklju&#269;aju tracker accaunt jednom kretenu od 10 000 kileva i zelenim fragrateom.

Ali mislim da ih je jedno vrijeme bilo puno više, prije zadnjeg pb updatea se nakotilo toliko gamadi da nisi mogao nigdje normalno igrati

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7906 od dax
Replied by dax on topic Cheateri i exploiteri
Ma kad ti dodju neki idioti sa 10-15 honora i ubijaju sve živo, i onda kažu "da, to mi je 2. account" - onda znaš kako stoje stvari... Svi imaju 2nd accounte... :roll: A nama na serveru i dalje ne rade SS-ovi... :?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.549 sekundi
Pokreće Kunena Forum