Skip to main content

warning level???????

  • mato
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 8 mjeseci ago #7992 od mato
warning level??????? was created by mato
jel zna koji je ovo k veceras sam igro i odjednom mi napise crvenim slovima [ctn]perun_cro.. has reached ili tako nesto warning level 7/10 i pocnem krvarit i umrem a nisam nista uradio... pas malter.... :x

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7993 od blento
Replied by blento on topic warning level???????
hehe...ne znam zasto je to....al mi je dragooo... 8) 8) :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 8 mjeseci ago #7994 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic warning level???????
radio si.. radio... koristia si run bug kad se spawnas i pocea si krvarit.. stvar je sta si cam dogura do desetog levela od 15 i umres odma... hehehe to san ja razoru prica na MSn ili legdi .. jebiga anti cheat zastita.... svima jednako :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7996 od razor
Replied by razor on topic warning level???????
Je da...na serverima na kojima je ukljucen Server Guard nesmijes prebacit oruzje na AUTO kad koristis run bug. Znaci mozes pocet trcat, al oruzje na auto smijes prebacit samo kad stanes :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #7997 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic warning level???????
Mislim da to nije server guard već je neki tip napisao skriptu koja te ranjava ako koristiš running start.

Server guard te inače odmah ubije :) )) ali za druge exploite, running start možeš raditi samo ne svimš pušku prebaciti odmah na početku na auto/burst

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 8 mjeseci ago #8003 od pisko
Replied by pisko on topic warning level???????
To se meni na selu jucer dogodilo ali negdje na pola runde ( matov slucaj). Ja mislio da je admin nesto srao jer nisam do kraja vidio kaj pise kad sam prekasno pogledal. I ono odjednom sa crven, sva sreca nisam riknul :lol: :lol: :lol:

Ma to su gluposti, kaj ako je moj vojnik vise treniral od ostalih, pa naravno da je brzi. :lol: :lol:

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.515 sekundi
Pokreće Kunena Forum