Skip to main content

LINKS

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39960 od ne0
Replied by ne0 on topic LINKS
Sad vidite kako je nama koji imamo zene, jos da ima 2-3 djece koji mu skacu po glavi dok igra pito bi ga kako mu je sa zivcima i dali pije normabele :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39961 od halle
Replied by halle on topic LINKS

Ne0 napisao: Sad vidite kako je nama koji imamo zene, jos da ima 2-3 djece koji mu skacu po glavi dok igra pito bi ga kako mu je sa zivcima i dali pije normabele :mrgreen:



:thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39963 od jopke
Replied by jopke on topic LINKS
mislim da ću odustati od dogovorenog meča sa Sandrom :mrgreen:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39964 od razor
Replied by razor on topic LINKS

Jopke napisao: mislim da ću odustati od dogovorenog meča sa Sandrom :mrgreen:


:lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39965 od loklar
Replied by loklar on topic LINKS
[youtube:c4hteqqt]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/g3sJB2tcoJY&hl=en_US&fs=1& "> www.youtube.com/v/g3sJB2tcoJY&hl=en_US&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:c4hteqqt]

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #40107 od crazy_chrisss
Replied by crazy_chrisss on topic LINKS
[youtube:16on54z8]<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/lMOQnJ-SLHI&hl=en_US&fs=1& "> www.youtube.com/v/lMOQnJ-SLHI&hl=en_US&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">[/youtube:16on54z8]

[youtube:16on54z8]<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/iAUXdDO_NgM&hl=en_US&fs=1& "> www.youtube.com/v/iAUXdDO_NgM&hl=en_US&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">[/youtube:16on54z8]

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.556 sekundi
Pokreće Kunena Forum