Skip to main content

Site

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1455 od dax
Site was created by dax
Par prijedloga...

Da - znam da puno pricam ali eto... Prvo sam se navukao na AA, sad sam se navukao na "ctn"... :D

Prvo - malo sam gledao themes za site. (your account > themes).
Mogu reći da mi se "DeepBlue" puno više sviđa nego "Milo". Milo mi je prejednoločan, siv... Da li ima šanse da promijenimo taj default layout u DeepBlue?

Drugo - vidjeh na par sajtova drugih clanova (koji isto koriste PhpNuke) da imaju tracker on site? Da li bi bilo moguće ubaciti isti taj modul i na naš site (da ne moram svaku večer baš ići na aaotracker.4players.de)...

Treće - ah da ne gnjavim, doći će i to na red... :D

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1457 od blento
Replied by blento on topic Site
..morat ces i ti na odvikavanje ko i ja...bilo me malo popustilo..
pa me prvi mjesec opet kriza ufatila..konzumirao ja puno AA...
pa dosli cheateri i odvikli me malo...
al sad sam se navukao na to da TK svakog chetera...i neces mi vjerovati koliki mi to uzitak donosi!....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1465 od razor
Replied by razor on topic Site
1: Da....brijem da postoji mogucnost da Deep Blue bude default, al mi se neda radit ama bas nista uvezi sajta dok nebude na novom (brzom) serveru. Inace ja osobno koristim Deep Blue i izgleda cist fajn.......
Ajd....pokusat cu sad kad napisem ovaj post stavit to na default. Ako ce trebat predugo da se sve to ucita odustat cu jer mi se stvarno neda cekat.

2)Kad prebacimo sajt probat cu ubacit ne samo aatracker, nego i galeriju te chat. Neznam sto ce od toga ici jer su vecina tih modula radeni za starije verzije a ja imam instaliranu skoro pa najnoviju verziju. A

A moram instalirati i sentinel koj ce pazit na "zloceste" decke.

I definitivno mislim ugradit jos novih zgodnih modula, al sve u svoje vrijem....i polagano..nista na horuk :)

3) Da...Blento je postao Dare Devil sto se tice cheatera. Ono...osvetnik sa maskom i te fore....sljedi ih po serverima, tk-a i maltretira. Svaka cast njemu! I ja to nekad radim....samo ih ne sljedim po drugim mapama....ak su na sandstormu, najebali su....kad odu dalje boli me k.

Samo imam jednu maaaaalu opasku sto se toga tice. Blento....pazi da te to cheatanje ne opsjedne i nemoj ama bas svakog optuzivati da vara. Postoje ljudi koji su jednostavno dobri.

4).....dax samo raspali....dobra diskusija je uvjek dobrodosla.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1466 od razor
Replied by razor on topic Site
Evo...sad bi Deep Blue trebo biti default....idem provjerit na jedan probni akaunt.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1467 od blento
Replied by blento on topic Site
...ma sta su dobri...svako ko mene ubije je cheter! ..nema rasprave!!!! :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1471 od dax
Replied by dax on topic Site

Blento napisao: ...ma sta su dobri...svako ko mene ubije je cheter! ..nema rasprave!!!! :lol: :lol:


To i ja kažem! :mrgreen:

Razor napisao: Ono...osvetnik sa maskom i te fore....sljedi ih po serverima


:mrgreen:

Razor napisao: 4).....dax samo raspali....dobra diskusija je uvjek dobrodosla.


Roger :wink:

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.461 sekundi
Pokreće Kunena Forum