Skip to main content

Site

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1498 od dax
Replied by dax on topic Site

mato napisao: e dax svaka cast, aferim odlicno izgleda ovo sto si napravio


to sam nabacio u 30 sec. napravit cu drugi na istu temu, malo bolji doduše... :wink:

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1499 od razor
Replied by razor on topic Site
Jooooooj majsotre....zakon....mislim..kak si to brzo napravio...mislim sredio sve....ma danas cu ja aploadat sajt, cims e vratim s posla! A mozda i n aposlu ak uspijemo sredit jebene zice (razvalcimo mrezu i telefone pa je sve jos offline)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1500 od razor
Replied by razor on topic Site
E da...kolko sam cuo od vrlo povjerljivih izvora, Rudlava radi logo.....znaci uskoor bi trebali imat sajt i pol :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1501 od blento
Replied by blento on topic Site
Jeeee site dobro izgleda...samo oklen vam ona moja slika kako virim iz vode na Sandstormu???..ĆITERI!!!!! :twisted: :twisted:

Nego Maaatooo..dovdi ti slobodno i Maju i stale komade koje znas...nikad dosta zena...da nam sluze i donose pive! :lol: :lol:

eee da Šćepane...otkud tebi 330 postova...koji si ti spamer...trebalo bi ti zakljucat racun !!! :lol: :lol: ....


eee da...jel znate da me je Šćepan bijo izacijooo iz tima!?..aa? :cry: :cry:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1504 od dax
Replied by dax on topic Site

Razor napisao: Jooooooj majsotre....zakon....mislim..kak si to brzo napravio...mislim sredio sve....ma danas cu ja aploadat sajt, cims e vratim s posla! A mozda i n aposlu ak uspijemo sredit jebene zice (razvalcimo mrezu i telefone pa je sve jos offline)


Ma to (hosting) mi je najmanji problem :wink:

Razor napisao: E da...kolko sam cuo od vrlo povjerljivih izvora, Rudlava radi logo.....znaci uskoor bi trebali imat sajt i pol


Hooah!

Blento napisao: Jeeee site dobro izgleda...samo oklen vam ona moja slika kako virim iz vode na Sandstormu???..ĆITERI!!!!!


Dobra, a? :wink:

Blento napisao: nikad dosta zena...da nam sluze i donose pive!


Vjerujem da je to bilo metaforički rečeno :D

Blento napisao: eee da...jel znate da me je Šćepan bijo izacijooo iz tima!?..aa?


Ne, zašto? 8O

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1575 od razor
Replied by razor on topic Site
Sajt je usred izmjena, pa ako nemozete doci do necega ili ako nesto ne radi, nemojte panicariti :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.459 sekundi
Pokreće Kunena Forum