Skip to main content

Site

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1475 od mato
Replied by mato on topic Site
znaci druze blentotakis da sam ja citer jer sam te ja najvise puta krknuo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1476 od razor
Replied by razor on topic Site
Mato, jebla te Edyta, pa svi znamo da si ti citer! Vidi ti se po frag rate-u......ti i Rudlava ste najgora vrsta citera.....

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1477 od mato
Replied by mato on topic Site
da da rudy i ja smo najveci citeri sve fr govori hahahahahahhahharrararr :twisted: :twisted: al smo zato ko ljudi najbolji to je vazno :P niste ni vi losi al....MI SMO BOLJI mi cemo u raj direkt a vi na razanj kod rogonje :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1483 od blento
Replied by blento on topic Site
....jooooooooooooj maaaaatooo...slab si mi ti ćiter!...pa sa svim mogucim i nemogućim..te znanim i neznanim ćitovima mozes me upucfati jedino sa ledja!...mislim...da ajd bar me jednom upucaj kako spada....zar trebam kleknut pred tobom i bacit oruzje da me upucas bez da potrosis 3 magacina AR?...mislim...boze...

aaa posto si ti takav slabashan ćiter....fino ces ti s nama kod ovog deckica " :twisted: " ........a onda cemo da trazimo Maju tamo...i ostale komade... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1496 od dax
Replied by dax on topic Site

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1497 od mato
Replied by mato on topic Site
ajd moze odo i ja s vama i ponjet cu pive ak bude vruce eeeee dovest cu i danijelu sa mnom zvonimire jel znas ti onu pjesmu omiljenu u narodu a svira se na svadbama pretezno evo vako ti ide PLACI BREZO BIJELA I JA CU SA TOBOM OSLA JE DANIJELA NIJE REKLA ZBOGOM OJJJJJJJJJJJJJJJ NIJE BRATE NIJE VRATIT CE SE REKLA MI JE a u pozadini armonika sitno veze a ti lupas glavom od zid i zavijas :D :D :D pa ima li sto ljepse ma nema :twisted: :twisted: e dax svaka cast, aferim odlicno izgleda ovo sto si napravio

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.417 sekundi
Pokreće Kunena Forum