Skip to main content

Pricam ti pricu...

  • echo
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 9 mjeseci ago #23517 od echo
Pricam ti pricu... was created by echo
Bas malo gledam te nashe stranice pa slučajno zavirio i u hall of fame. Naime svi smo mi tu došli postepeno tijekom vremena(osim onih koji su osnivali ovaj klan naravno) i nismo li se nikad zapitali kako je sve ovo počelo. Tko je tu koga...mislim regrutirao prvi, koga drugi i tako to. Ovaj post je inspiriran rečenicom pored imena "DEZERTER" - one and the only, kao osnivač ovoga svega. Tko je taj lik uopće? Htio bi cuti ono sve od samog početka pa do danas neke simpatične trenutke iz djelovanja i rada i tako to. Ovo će vjerujem posebno obradovati rudi koja je vidimo napisala da voli SVE pa tako valjda i pisanje i odgovaranje na postove. Nadam se da bar ona zna priče od samog početka.Neka se uključi svatko tko zna pomalo pa da složimo jednu cjelinu i naučimo malo povijesti od koje bi svi trebali navodno učiti.... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • neo_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 9 mjeseci ago #23518 od neo_cro
Replied by neo_cro on topic Pricam ti pricu...
U potpunosti se slazem... tko je opce osnovao klan i kada?? i koliko vas je bilo? ko je ovdje od samog pocetka? ma imam jos ja puno pitanja :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23519 od razor
Replied by razor on topic Pricam ti pricu...
Evo ivana se brusi da ce nesto napisat...sad cete se nacitat :D

Ja cu ju tu i tamo malo editirat i nadopunit tako da imate cijelu stavr na okupu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago - 16 godina 1 dan ago #23520 od rudlava
Replied by rudlava on topic Pricam ti pricu...
Ljeto 31.07.2004

Bilo je to jednog vruceg ljeta, kad leptiri lete od cvijeta do cvijeta, sume i parkovi tad su od mladog zelenila. Pticja muzila jaca je iz dana u dan, sve dok ne preraste u veliki pticji orkestar. Pustos na ulicama, svi zavuceni u kucama, jedni sa pivom u ruci dok drugi surfaju na moru treci surfaju na netu.

Combat trained noobs je roden jednog takvog ljeta sa tagom [o_0].

Tog jutra, kad je vec bilo odskocilo sunce, Vito nas lider digo se, upalio komp. i reko:" danas je savrsen dan da osnujem klan".
Tako je i bilo. A kad na takav nacin osnujes klan, znaci da taj pocetak ima neku tajnu. Veliku tajnu. Tko zna hocemo li je u ovoj prici uopce razmrsiti. Ali pokusat cemo. Pa ako nam ne uspije, opet cemo pokusat. U tome je i ljepota tajne, odnosno price koja ima svoju tajnu. Nesto te tjera da se stalno vracas na pocetak.

PRAHISTORIJA ilitiga vrijeme prije web-a

Igrala sam AA jedno tjedan dana sa Razor-om tada PeterPunk-om, dok na server nije usao Vito i nakon visesatnog igranja odlucio nas pozvat u klan. Mi smo odmah pristali. U to vrijeme nas je u klanu bilo samo cetvero (Vito, Snake, Razor i ja ).
Tih pocetnih dana se ne sjecam bas najbolje, ali sjecam se da regrutacija nije tekla kao sada. Nismo imali niti weba niti foruma. Ljude smo regrutirali na serverima a cijela komunikacija se odvijala putem mailing listi.
Ako se ne varam, Razor jos uvjek ima mailove koje je slao tadasnjim clanovima.
U tom, "prije weba"razdoblju, glavna mapa nam je bio Bridge (kao valjda i svim nubovima koji zaigraju igru solo). Nismo koristili TS nego neki drugi program kojemu se ne sjecam imena, al sjecam se da smo morali otvarat servere na vlastitim mashinama. Jedan bi otvorio server i onda bi se svi spajali na njega. Netrebam vam pricati kako je to bilo u kombinaciji sa Dial-Up-om. A i pocecu na toj pricalici su bili dosta sramezljivi. Svi su bili tihi i nisu srali gluposti kao sto seru danas. Cak ni Razor nije psovao.

Al dovoljno o tehnikalijama. Hajdemo malo o meni... :) ocu rec nama...

Vito - Osnivac klana
Za razliku od Razora, kod Vite je svaka sekunda igranja bila kao na mechu. Na TS-u je morala biti totalna tisina, nije bilo glupiranja, vike i dreke. Reportanje poziicje je bilo obavezno, i svaki puta kada bi netko promjenio poziciju, morao se reportati na novoj.
Kako smo igrali vecinom Bridge, svatko je unaprijed imao svoju poziciju i svoje oruzje. Nije bilo bezglavog trcanja naokolo.
Isto tako, Vito je u klan uveo i cinove (nesto slicno kao sto ima SONAF). Postojao je i popis stavri koje bi nekto morao napraviti da bi dobio visi cin. Bilo je to od FR-a, broja kilova pa sve do igranja neke mape 1vs1 sa Vitom.
Kao sto vidite, da je on ostao lider, ovja klan bi odavno bio #1 na TWL-u :D
Ali nije...sta ces...a o tome cemo kasnije...

Toxic Snake: Moram priznati da ga se ne sjecam najbolje. Koliko znam, igrao je sa Vitom CS (i jos ga uvjek igra). Znao je dobro pucat al mu taktika nije bila jaca strana sto je Vitu jako ljutilo. Non stop ga je tjero da kampa, ceka i sta ja znam sta sve ne.

Razor: Njega znate. Bio nub, osto nub.

Ja: Uvjek lijepa, bila i ostala :D

Eto...to je bila pocetna ekipa. Sad odoh rucat. Nastavak sljedi poslje.
Pusa!
Last edit: 16 godina 1 dan ago by rudlava.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23521 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Pricam ti pricu...
Najs teta Ivana ochemo josh
Ochemo josh :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23524 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic Pricam ti pricu...
Gdje je nastavak? još uvijek ručaš? :P

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.368 sekundi
Pokreće Kunena Forum