Skip to main content

Pricam ti pricu...

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23525 od blento
Replied by blento on topic Pricam ti pricu...
ee jednog lijepe veceri..ili je to vec bila noc....nakon uzasno dobre sheve..sa ropkinjama....odlucih pobjec daleko i odmoriti se od njih....kako sam ljutit na zene sto su me tolko smozdile tu vecer..da nikog nisam mogao ubijat...pojavila se jedna zenska osoba..zapravo mozda to i nije zenska..al se tako predstavljala...koju sam tako smozden mogao upucat i zmirecki...pa mi je to malo podiglo raspolozenje.....Jesam napomenuo da je igrala u mom timu?..nisam a?.. ;) ...e pa tako si upucivali malo "lijepih" rijeci nakon mojih trijumfalnih pogodaka za pamcenje i zaprijetila mi svojim deckom..na sto se ja grohoto nasmijadoh do zuba!....Uto uleti neki SPEC Razor i zaprijeti mi ..ak jos i jednom pustim njegovu Rudlavu da predje most...da ce me bacit s mosta (kao da ja to nisam mogao slucajno sam...hmm..pa igrao sam na modemu)... :lol: :lol: :lol:
uto vrijeme pak uleti neki cudan.. vec postariji tip...istog predznaka CTN (sto niti dan danas ne znam znacenje)....sa simpaticnog crnogorsko-bosanskog naglaska iz dubrovackog nerjecja....HER PERUN!....i tako pomislih da mozda jednom nekad nebih zatrebao pobjec u dubrovnik..gdje nema napaljenih zenadebelih engleskinja i pjegavih bakica.....a kad mi velijo on da su nam pretci u drugom svjetskom ratu sluzili u istoj jedinici (gulili krompir u pozadini)...odlucise se oni mene pozvat da uvelicam taj velicanstven skup modernog okupljanja i druzenja..te izbjegnjem patnje orgijanja i opijanja sa svim raznim manekenkama i ostalim ljepoticama zeljnim druzenja moga visocanstva... 8*)

Please Prijava to join the conversation.

  • neo_cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 9 mjeseci ago #23527 od neo_cro
Replied by neo_cro on topic Pricam ti pricu...
E a gdje je taj VITO ispario?
Ovo sto kazes da je bilo po cinovima mi se bas svidja mora se znati red, rad i disciplina :D
rudy koji si ti cin imala :?: zastavnik :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago - 16 godina 9 mjeseci ago #23529 od rudlava
Replied by rudlava on topic Pricam ti pricu...
pricekaj malo, sve cu napisat, ima toga dosta....ja sam bila specijalac....
Last edit: 16 godina 9 mjeseci ago by rudlava.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23530 od rudlava
Replied by rudlava on topic Pricam ti pricu...
Barem dvoje ljudi na svijetu te voli toliko da bi dali život za tebe. Barem petnaestero ljudi na svijetu te voli na neki način.
Ako te netko mrzi onda je to samo zato što želi biti poput tebe. Tvoj osmijeh svima donosi sreću, čak i onima koji te ne vole.
Svake večeri netko misli na tebe prije nego što zaspi. Nekome si čitav svijet. Da nema tebe netko sada ne bi živio...


Pet tjedana poslije situacija je slijedeća:
U klan ulazi jos nekoliko ljudi, nemojte mi zamjerit ali nisam sigurna kojim redosljedom i dali su ovo svi koji su dosli.

John: Najmanji clan CTN-a (tad mu je bilo samo 10 godina), dok nije dosao prvi put na TS, nismo mu vjerovali, mislili samo da nas zajebava,
(pametan decko za desetogodisnjaka). A i volio je postavljat puno pitanja pa su ljudi mislili da ih zajebava.
Npr:
Od kud si?
Kako se zoves?
Koliko imas godina?
KOji si honor?
Imas tatu?
A mamu?
A seku?
KOji ti je honor?
sve ga je zanimalo :)


Perun (prije nick Mato): Ubojica svojih na mostu, Moj prvi regrut :)
To je nekako ovako izgledalo:
1. od kud si? Dubrovnik
2. Kao se zoves? Mato
3. A ti? Ivana
4. ma da!
5. Da
6. Hoces kod nas u klan? MOze :)
I eto kako kazu, Bog ima smisao za salu i dao nam Peruna, najveceg TK-lera na svijetu.

Belay: Smijeh do suza na TS-u, kad je prvi put dosao na TS pijan ko guzica, nisamo znali dali nas zajebava ili je lud ko siba. :)
nakon par dana pala je regrutacija.

Bila su jos dvojica u klanu koja nisu bas bila za akciju, da vam prav velim neznam im ni nickove.
Jeda je bio Shadow nesto a drugi hmmmm.....neznam:(

I to bi bilo to za taj period dok Weba nismo imali.


nasatvak sljedi kad se vratim sa kosarke.
Pusa!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23532 od rudlava
Replied by rudlava on topic Pricam ti pricu...
Jednom davno, svi ljudski osjećaji i sve ljudske kvalitete našli su se na jednom skrivenom mjestu na Zemlji.
Kada je Dosada zijevnula treći put, Ludost je, uvijek tako luda, predložila: "Hajdemo se igrati skrivača!
Tko se najbolje sakrije, pobjednik je među osjećajima." Intriga je podigla desnu obrvu, a Radoznalost je,
ne mogavši prešutjeti, zapitala: "Skrivača? Kakva je to igra?" "To je jedna igra", započela je objašnjavati Ludost,
"u kojoj ja pokrijem oči i brojim do milijun, dok se svi vi ne sakrijete."

SADASNJOST ilitiga vrijeme kad smo dobili Web

Zahvaljujuci Razoru i njegovom poznastvu dobili smo hosting i nas prvi web :)
Tu smo se malkice igrali sa dizajnom sajta, hehe isti je ko i sada.
Isto tako, klan je promjenio i tag iz [0_o] u danasnj [CTN].
Poceli nam dolazit HR klanovi na web da nas posjete (MN-klan naprimjer) s kojima smo bili u dobrom odnosima u to vrijeme.
Pocela su se poznastva i prijateljstva sirit, ljudi su poceli dolazit na nas TS, mi na njihov.
Najbolje od svega je bilo to sta nisu vjerovali da sam cura, sve dok nebi dosla na TS,
zatim bi neki zanjemili a neki pitali bedastoce.
Tad smo vec poceli igrat prve prijateljske meceve na mostu ili sandstormu,a i cini mi se da nas je tad Vito prijavio prvi put i na TWL 2v2.

Pocela sam dalje regrutirat :)


Blento ([CTN]Prv.Blento_Cro ): Sta reci, blento ko blento, bjezao od svojih ropkinja i nasao utociste kod nas.

Njegova prijava:
Blento: koga trebam upucati da se regrutiram??....ovaj mislim...pitati?...
Razor: Posto imam tvoj e-mail, javim ti kad bude odluceno.
Blento: ...baaash sam se registrirao na AAO tracker...vec me hrpa ljudi pitala za to...no nikak da uzmem vremena...
malo mi cuno..nakon 15 min jos nisam dobio njihov aktivacijski mail!?...
Razor: Mozda si krivo napiso e-mail adresu ili su im zaosleni serveri...probaj ponovo.
Blento: maa..murpyhev zakon....cim sam poslao post...odma sam dobio aktivacijski mail..
Razor: Blento daj samo procitaj prvi post na forumu. Tamo pise SVE sto trebas znati i napraviti. Nakon toga mi odradimo svoje i upo si.
Sta treci, pristaje mu nick kaj ne :)

PostMortem_CRO: Na svu srecu nije dugo bio u CTN-u (nas prvi citer) kikan nako samo par dana igranja

J0n3S_Cro: Prijatelj od PostMortem_CRO takoder nije dugo bio u CTN-u (rijesili ga se zajedno sa mortemom)

Negdje oko 12 mjeseca 2004 godine stavri u klanu postaju vruce. Vito odlazi na odsluzivanje vojnog roka i klan prepusta Toxic Snake-u (nekima poznatiji kao Balkanac), a Razoru ostavlja brigu za najnize cinove. U to isto vrijeme po forumu se vrtila prica oko cinova, nacina igranja, stavri koje su ljudi morali raditi i stavri koje nisu smjeli raditi. Kako se Balkanac nije pokazao kao cvrsta ruka, Razor je sve preuzeo u svoju ruku i osudio klan na nubovanje :D (nacin na koj je klan tocno preuzet nezelim repricavati jer je preruzan i prekrvav). Odmah nakon preuzimanja vlasti, ukinuo je sve silne cinove i rankove a pravila su skresana na ono sto danas vidimo na regrutaciji.
I svi bijahu sretni! Pilo se i jelo 7 dana i 7 noci! ....ne cek...to nije vezano uz CTN...
Da se vratim na temu...
Nakon sto je Razor preuzeo klan, CTN je dobio extra nubovski stih. Svakodnevno se igrao Sandstorm, tu i tamo most, a malo i CSAR. Muku smo mucili sa dila up-om i sporim vezama, te svakodnevno proklinjali drzavu i T-Com.
Klan je istupio iz TWL-a jer smo imali 2 optuze da varamo a Razor je dobio ban zbog svadanja sa adminom. No to nije znacilo i kraj naseg natjecateljskog duha. Cekala se Tracker Liga i igrali frendly matchevi. U 12 mjesecu te godine je i bilo prvo malo okupljanje CTN-ovca.

nastavak sutra

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 9 mjeseci ago #23533 od razor
Replied by razor on topic Pricam ti pricu...
Evo saznalo se i di je Vito nesto :D
FAli par sitnica, koje nisu nesto posebno bitne. Prije mog preuzimanja klana, bilo je jos i par regruta (1 il 2, nisam siguran), no to ce ivana sutra nadopuniti.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.398 sekundi
Pokreće Kunena Forum