Skip to main content

Hoah!

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44512 od jopke
Replied by jopke on topic Re: Hoah!
Bok NrG! Dugo se nismo čuli. Jeste još aktivni na BC2?

Inače ja pičim po starcraftu 2, ali ako ce biti kakve akcije na AA 2.8.5 igra je instalirana već dugo i čeka:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44514 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
ekipa je na bf3..ja ne igram..jos :)

kaj se tice sc2, imam problema s racunom. nisam dugo igrao i lokali su mi ga i sada mi nedaju natrag..ne sjecam se tocno koje sam ime stavio al sam im poslao slike i udem na svoj betn racun no to njima nije dovoljno...idioti prokleti..

a kad si skinem aa2.8 rado cu to zaigret jer mi je aa3 nekako hmmm neznam..

evo,tenkici su na 98%..jel to moze raditi nas 5650m grafi i preko wifi rutera?

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44515 od razor
Replied by razor on topic Re: Hoah!
Tenkici rade i zahtjevaju daleko manje od aa3 i sl. igara...narocito dobro gutaju probleme s pingom.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44516 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
eto instaliraju se iako ne iz prva no so far so good :) kad malo upoznam igru pridruzim se..trikovi dobrodosli ;)

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44517 od dunavu
Replied by dunavu on topic Re: Hoah!
kad dodjes na ts dobit ces detaljnije upute ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44518 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
hmm malo gledah tenkice i neznam dal bi se to uopce upustio igrat no zato je (jedva) aa285 spremna..imam vas na tsu pa se cujemo da zaigram. Hoah!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.649 sekundi
Pokreće Kunena Forum