Skip to main content

Hoah!

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44519 od razor
Replied by razor on topic Re: Hoah!
Slabo ces se naigrat onda...stvarno malo igramo AA a i opcenito s ejako slabo igra (npr. trenutno, 230 ljudi igra) dok su tenkovi puno redovitiji, svaku vece nas ima dovoljno na ts-u za fine partije.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44520 od dunavu
Replied by dunavu on topic Re: Hoah!
samo dodji na ts i igramo AA ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44522 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
ma pricao sam sa svojima iz klana pa su me nekako odbili da je fora igrat mjesec dva no da dodes do djela kada ako ne kupis dodatke jednostavno nisi konkurentan na bojisnici...
no budete mi na tsu objasnili kako da startam..e da, kazu da je i propust kaj nemozes igrat sa svojima vec random..bemu,koji mi gust ak nemogu zaigrat s vama..al bum isprobao,nema beda..

kaj se tice aa znam da se igra malo,no igram aa3 i mogu reci da to malo ekipe kaj igra je fora.svi su na invoice i igra se(vrlo iznenadujuce) timski na publicu pa mi se to svida..kako god,kad pocnem bit aktivniji bumo vidli kaj se igra tj ja se prikljucim..moji peru bf3 a meni se uz toliko pljuvanja ekipe nekako ne kupuje taj poluproizvod..iako obozavam bf serijal..

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44524 od dunavu
Replied by dunavu on topic Re: Hoah!
na smijes odma pobjec sa ts-a, treba ti neko dati prava da se mozes kretat po kanalima, a to mozemo samo ako si gore...ja sam te kasno skuzio tj. vec si izaso van... ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44539 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Re: Hoah!
pozz energijo ovo je dokaz da se energija ne gubi samo mijenja svoj oblik

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44540 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
hehe puzu, istina ziva :lol:

eto,sredio si lap pa se valjda cesce vidimo..nego,probah 285 aa i imam problem kao i prije no jos izrazeniji..trzanje iliti cudnjikav lag..igra leti no kad netko pukne ili dodem u neki dio mape kako kada jednostavno me warpa po sec dve i naravno mrtav..to me iritiralo i prije no sada je to malo malo..neko rjesenje ili je to jednostavno tak?

i da, igram si aa3 i ok mi je..no dali je tko igrao na 17" iliti na 1600x900..takav mi je laptop no igra mi se upali u 1200x800 i izglreda kao na komodorcu..help :blink: kad spojim na monitor 24" izgleda jebeno..hmm hmm

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.525 sekundi
Pokreće Kunena Forum