Skip to main content

Hoah!

Više
12 godina 5 mjeseci ago - 12 godina 5 mjeseci ago #44504 od razor
Last edit: 12 godina 5 mjeseci ago by razor.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44505 od mrgud
Replied by mrgud on topic Re: Hoah!
Jbt 19.3.2005 :O

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44506 od razor
Replied by razor on topic Re: Hoah!
Jelda :)
Al ljepo je vidjet to...tu i tamo znam "zaronit" u povjest CTN-a i procitat tako neke stvari...ono si skuzio da sam piso: "karta" a ne "mapa" :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44507 od mrgud
Replied by mrgud on topic Re: Hoah!
Haha, karta :) ja sam znao malo zavirit u stare postove za regrutaciju :P

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44508 od rudlava
Replied by rudlava on topic Re: Hoah!
jao otkud ti:)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 5 mjeseci ago #44509 od nrg
Replied by nrg on topic Re: Hoah!
da..odlicna vremena su to bila..lijepo se prisjetiti toga..

a rudlica,eto,kad me se najmanje nadas tu sam :) radio sam vani,imao buran privatni zivot,imam blizance bla bla.ugl,ziv sam B)

fakat vas je lepo vidjet na okupu.budemo se druzili i dalje..iako sam u =XII= klanu,uvijek sam za dobro drustvo..zato sam i svratio..trazio aa3 da isprobam pa zaviri sim zaviri tam pa na tracker i hop,eto vas..jedino sam tuzan jer nikako nemogu naci svoj AA stats tj svog vojnika..hebote ode over soma sati i relativno super skor..bah :sick: no kaj je tu je..

u AA3 sam Dr.Yoga a budem si instalirao i AA2.85 da se gustam svoje omiljene igre..e da, skidam si i tenkice pa se vidimo u oklopnom izdanju..jedimo me hebe kaj igram na laptopu,i5 4gb ati5650m 1gb 17" koji ima hmmm relativno slabe performanse iako koliko vidim aa3 mi ok radi pa brijem da bi 2.8 morala raditi super..kako god,eto,drago mi je da me imate u forum memberima i da mi je racun aktivan..thx i druzimo se opet.
Hoah! :cheer:

p.s. zavirite tu >
ludooooooooo :evil:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.571 sekundi
Pokreće Kunena Forum