Skip to main content

odbananje

Više
12 godina 1 mjesec ago #45898 od dinamo
Replied by dinamo on topic Re: odbananje
oke decki, vidim da ste pederi (bez uvrede), pogotovo ovaj loki, ali mi nije jasno dnevno vam to radi (bar dok ja igram poslje posla od 5-6 pa nadalje), necu lagati ali desetak ljudi i sad ste nslsi mene zajebavat. lako je glumit frajera na netu, to moze svaki klinac. al ak sam ljepo prizno i reko kaj sam napravio nevidim razlog da me nebi odbanali, nikad nisam radio probleme, nikad nisam varo i sad zbog tog da me banas fakat nema smisla. bano si me jedanput i svatio sam i kaj dalje glumis. "takvim nacinom komunikacije neces nis postic" kaj ti to znaci dcko???? ljep sam se isprico i reko da bi bio zahvalan da me odbanate (bilo ko). nekuzim o cem pricas loki?

lp

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45902 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Re: odbananje
ne igram bas vise cod, pa se do sada nisam htio javiti, ali sad sam morao... kao prvo koga ti poznajes od nas da nas mozes zvati decki, pa jos pocinjes tu nazivati i pederi, pa dodas bez uvrede???

pa opet dolje nize:

kaj ti to znaci dcko????


i onda se pitas zasto ti netko kaze:

takvim nacinom komunikacije neces nis postic


a uostalom, nas server, nasa pravila, kome se ne svidaju, ima servera ko pljeve (barem mislim da jos ima...)

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45903 od loklar
Replied by loklar on topic Re: odbananje
Molit ću nekoga drugoga neka objasni ovom mladiću da ja s njim nisam ovce čuvao niti veslo sisao. Procitaj još jednom sto si pisao i što sam ja pisao, a možeš i što su drugi napisali. Ako ti ni onda ne bude jasno zamoli nekog da ti to bolje pojasni. Neću te vrijeđati. Dovoljno sam rekao. Odrasti!

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45908 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Re: odbananje
Očito je da mu se nema što dalje objašnjavati.

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45923 od dinamo
Replied by dinamo on topic Re: odbananje
do zadnjeg posta sam bio fer i pristojan, al vidim da ste vi curice u kurcu. samo sam htio igrat.
mr.ti, tebi nije jasno "kaj ti to znaci d(e)cko???". nisam stisnuo slovo E, al ak nisi skuzio u cem je problem onda se zapitaj. uostalom nisam tebe jazavca pito nego onog drugog jazavca lokara. ja sam sa svojih 27 i kusur odrasto, al vidim da vecina vas (makar vas ima i starijih) nije jel samo buljite u te jebene kompove i neznate nis drugo, sigurno fukate virtualno jel drukcije neznate. ti lokar ovcu nisi vidio ni na slikama, a siso si moj Kurac.


p.s. najte kaj zamerit, noobovi



zdravi i veseli bili.

pozdrav

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45927 od razor
Replied by razor on topic Re: odbananje
27? Hm, onda bi trebao znati da se rjecnikom kao sto je tvoj ne stize bas daleko u zivotu....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.392 sekundi
Pokreće Kunena Forum