Skip to main content

odbananje

Više
12 godina 1 mjesec ago #45933 od mele_junior
Replied by mele_junior on topic Re: odbananje
Kakve tebe frustracije peru zbog jedne banane koju si zasluzeno primio... Pomiri se s tim da na nasem serveru vise neces igrati i bye bye...

P.S. rjecnik ti je "primjeren" godinama :kiss:

da sam rusher ubio bih se!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45936 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Re: odbananje
UF.

Izgleda da ću morati napisati post tako da ga i ti sa svojih odraslih 27 i kusur godina možeš razumjeti.

Nisam se javljao do tvojeg posljednjeg posta, kad si pretjerao, a sada očito to moram malo dopuniti, na hrvatskom jeziku prilagođenom odraslim ljudima poput tebe...

mr.ti, tebi nije jasno "kaj ti to znaci d(e)cko???". nisam stisnuo slovo E, al ak nisi skuzio u cem je problem onda se zapitaj.


Ako ti misliš da sam citirao to zbog toga što si izostavio slovo iz riječi, onda mislim da bi se TI trebao neke stvari zapitati, a ne ja. Ono na što sam ja želio upozoriti je loki sasvim lijepo napisao:

Molit ću nekoga drugoga neka objasni ovom mladiću da ja s njim nisam ovce čuvao niti veslo sisao.


Dakle, pitanje, s kime si ti od nas ovce čuvao, ili ako ne shvaćaš, evo prijevod: koga ti od nas osobno poznajes da nas mozes zvati DEČKO ili slično, da opet ne spominjem rječnik odraslog čovjeka od 27 i kusur godina

...nisam tebe jazavca...buljite u te jebene kompove...sigurno fukate virtualno...ti lokar ovcu nisi vidio ni na slikama...siso si moj Kurac...pederi...


Za sada dosta, neda mi se više pisati, možda se niti ne vratiš više, a ako se vratiš i još uvijek ti nešto nije jasno, budem se potrudio još malo više, da se spustim razinu komunikacije odraslog čovjeka od 27 i kusur godina, moraš me ipak razumjeti prošlo je 7-8 godina od kada sam ja bio toliko "odrastao"

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45941 od jopke
Replied by jopke on topic Re: odbananje
Koliko imaš godina toliki ti je i IQ...a bojim se da si lagao za godine :woohoo:




Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45942 od mrgud
Replied by mrgud on topic Re: odbananje
d(E)čko zajebi ;)

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45943 od darkome
Replied by darkome on topic Re: odbananje
d(E)čko je KRETEN i koji se kurac raspravljate s majmunima, treba mu opizdit ban i na forumu
The following user(s) said Thank You: loklar

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 mjesec ago #45944 od mele
Replied by mele on topic Re: odbananje
Mali Matija, pa d(E)cko je stariji od tebe! Kako se usudujes zajebavati ga??? :S

Inace, Mamicev placenice, ja koji odigram COD jednom u mjesec dana kad god bih se pojavio na serveru bih tebe morao upozoravati zbog jezika! Zato pravac visoke peci...

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.545 sekundi
Pokreće Kunena Forum