Skip to main content

Permanently baned, Angel

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48391 od angel
pozdrav, ovako dobio sam ban na vasem serveru, gospodin tintilinic me tempbanao vec par puta zbog krsenja pravila na serveru a kada dodem i pitam da mi da xfire ili da kaze sto to krsim ne odgovara, pa mi je danas stavio permanently ban i sada me zanima samo zasto sam dobio jer imam org key i stvarno je glupo tako baciti nekoga i to par puta a ne imati pravi razlog, nick mi je bio uvijek =nLo= Angel ...sada vise ne mogu igrati pa bi bilo u redu da mi se barem pojasni zasto sam dobio jer sam se cuo s nekim ljudima gledali su slike i rekli su da imam ciste slike od danas i juce..znaci neko nekoga...
hvala
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48393 od yebec
Replied by yebec on topic Permanently baned, Angel
koliko se ja sjecam bilo nas je na ts-u 10 i svi su se slozili da ima nesto tinti i al-jazera + moja malenkost su te spektali i ja se samo javljam da decki neispadnu da je bilo bez dokaza.... živjeli

Too drunk to fuck!
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48394 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Permanently baned, Angel
Dok Tinti ne odgovori, ja samo želi napomenuti da si fulao dio foruma na kojem se to objavljuje...a bar je dosta jasno odvojeno po temama?

He who does not hope to win has already lost
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48395 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
pa zasto postoji rcon sto nije slikao pa vidio bi da nemam nista..zasto ne prihvati na xfire pa ce vidjeti da jedino sto imam je iskustvo nikada nisam varao niti cu varati..ako je banao i unistio mi org bez razloga tj razlog da sam "imao nesto" pa bas ljepo...
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48396 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
rekli su mi iz ctn klana da mogu tu pisati..
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48398 od razor
Replied by razor on topic Permanently baned, Angel
Premjesteno tamo gdje treba biti.

Necem se mjesati u odluke vezane uz banove...to zadovoljstvo ostavljam jetrici
Tema je zaključana.
Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.401 sekundi
Pokreće Kunena Forum