Skip to main content

Permanently baned, Angel

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48401 od rudlava
Replied by rudlava on topic Permanently baned, Angel
ja sam te neki dan pitala di si kupio naocale jer mi je izgledalo koda vidis kroz zid :)
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48402 od mcmile
Replied by mcmile on topic Permanently baned, Angel
to je to kad neznaju di treba skidat chitove..evo vam par stranica mile.com ili mile.ba ili mile.de :woohoo: :woohoo:
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48404 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Permanently baned, Angel

rudlava napisao: ja sam te neki dan pitala di si kupio naocale jer mi je izgledalo koda vidis kroz zid :)


jaooooo........ :cheer:

kao sto sam rekao ranije,kad se Tinti ocituje, javim se...

He who does not hope to win has already lost
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48405 od krunodj
Replied by krunodj on topic Permanently baned, Angel
jetro nisam siguran jesi li skuzio sta je rudlava napisala al nema veze...ona je to uglavnom napisala nlo angel-u.... a tad smo bili svi na rc-u... pa ono vjerujem da shvacas dalje...nije bilo bez razloga..
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48406 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
vidim ja da nista od ovoga, kada dode tintilinic isto ce reci..e pa da ti kazem da mi ne trebaju nikakve naocale ili hax ili sto vec...nakon 2500 skoro 3000h sid znas kako ga treba igrati i tko gdje ide...ali vi niste skiuzili da me tintilinic ostavi da igram kada je neki drugi tip igre jer to ne igram bas ali kada je sid odma daje tempban ili sada sto mi je dao permanently ban..samo sam zelio vidjeti u cemu je problem a eto sada i vidim...ne zelim se tu prepucavati ili svadati ali eto banali ste mi org pa ako vam mogu ikako dokazadti da ne varam pa da ga maknete javite se ako ne..sta da radim..
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48408 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
zaboravih reci jos da covjek iz vasega klana s kojim sam se dopisivao i dao mi link na forum pogledao je slike i rekao da su ciste...ocito neki drugi imaju problema s vidom
Tema je zaključana.
Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 1.199 sekundi
Pokreće Kunena Forum