Skip to main content

Permanently baned, Angel

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48421 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
hahahahahahaha...starci se nasli pametovati..a zapravo tu neki frikovi ajde nadite si zivot, da dobro sam rekao nece nikada nauciti igrati moze igrati godinama i ostati ce isto..vidjeti cemo se davore u zagrebu pa cemo vidjeti tko tu koga...
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48425 od Tintilinić

angel napisao: hahahahahahaha...starci se nasli pametovati..a zapravo tu neki frikovi ajde nadite si zivot, da dobro sam rekao nece nikada nauciti igrati moze igrati godinama i ostati ce isto..vidjeti cemo se davore u zagrebu pa cemo vidjeti tko tu koga...



jel ti to kojim slučajem meni prijetiš?
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48426 od Al-jazera
Replied by Al-jazera on topic Permanently baned, Angel
dijete drago..takvim nacinom komuniciranja neces postici bas puno u zivotu..
ja bi se malo zapitao da 10ak osoba govori jedno a ti drugo i jos uz to izjavljujes ove smijesne prijetnje..
a to sto ti znas igrat uz neki cheat i nije neka mudrost..
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48428 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Permanently baned, Angel
kad nekoga spectate, ako se dobro sjecam iz davnih dana, COD ima neki oblik snimanja, da se cak i bindat, pa nek ovakvi biseri onda pravdaju kak ubijaju i prate kroz zidove i sl...
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48429 od beta03
Replied by beta03 on topic Permanently baned, Angel
mjesto da imas postovanja prema njemu ti tu nasao prijetiti i jos zbog igre, puno gledas Rambo filmove,ja imam 300h i nisam mozda neki igrac ali bar znam da nisam chiter i mislim da na Javnoj niko nema nista protiv mene a protiv tebe imaju skoro svi, i pusti se covjeka ja sam kriv sto si banan slobodno se meni obrati !
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48433 od rudlava
Replied by rudlava on topic Permanently baned, Angel

angel napisao: ..vidjeti cemo se davore u zagrebu pa cemo vidjeti tko tu koga...


hmm ja ga mislila odbanat radi manjka dokaza, ali ici prijetit nekome, prestrasno , molila bi glavnog admina da zakljuca ovaj post i da prijavi ovu prijetnju! Hvala!
Tema je zaključana.
Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.375 sekundi
Pokreće Kunena Forum