Skip to main content

Permanently baned, Angel

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48409 od Tintilinić
E pa evo da se i Tintilinić očituje o ovom problemu....nakon nekoliko dana igranja sa tobom ili protiv tebe i nakon pregledavanja tvoje igre od moje strane kao i od strane još nekih kolega i kolegica iz CTN klana te kolega iz HRS klana i KP klana došli smo do zaključka da je jednostavno nemoguće napraviti neke kilove (većinu kilova) kakve ti radiš....spektal sam te i u običnom modu igre i u SID modu kao i još neki od igrača i vidjeli smo neke stvari koje je jednostavno nemoguće napraviti...varanje se najlakše vidi na SID modu i to na mapi overgovn i na toj mapi sam te i banal...a banal sam te nakon što je desetak igrača protestiralo protiv tebe i molilo me da te banam...ja sam te banao...i kaj se mene tiće...one čiste slike mi ništa ne znače jer postoji cheat koji punkbuster nemože otkriti nego samo oko spectatora a u tvom slučaju je tu bilo puno očiju i na njihov zahtjev sam te banao....

po meni nema teorije da ti se skine ban a ako glavni šefovi (jetrica i razor) drugačije odluče onda neka bude tako...mada sumnjam da će razor drugačije odlučiti jer te je i njegova bolja polovica spektala i došla do istog zaključka kao i mi svi ostali....

eto toliko od mene


auhhhh...jesam se raspisao....sad odo popit jednog hladnog pa malo odmoriti

pozdrav od :evil:
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48411 od beta03
Replied by beta03 on topic Permanently baned, Angel
bilo je nas minimalno 10 i svi smo se slozili da imas nesto, u posljedje vrijeme smo te puno puno spectali i iskreno nemoguce je napraviti neke killove koje ti napravis...
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48412 od angel
Replied by angel on topic Permanently baned, Angel
a neka vam bude..ja sam mislio da sam ja frik jer imam pun k..sati toga coda ali to je faks napravio a ne ja..sada tek vidim da imam zivot za razliku od tebe davore, nikada neces ni nauciti igrati kada tako igras kako igras a sigurno ni ne igras na nekim drugim serverima jer vjerojatno po tebi svaki drugi igrac vara..samo da znas hax sam jedino vidio na slikama kada sam bio i sam admin takvo sto nije bilo na mome kompu jer jednostavno volim cod...ali to je tebi nepojmljivo da netko tako moze igrati mozda kada jos vise ostaris mozda ces shvatit neke stvari...
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48416 od Tintilinić
... kada dodem i pitam da mi da xfire ili da kaze sto to krsim ne odgovara ...

moj x-fire je vidljiv svima ali evo da ti ga i ovako dam....eno33

u igri ga ne dajem jer mi se onda svakojaki likovi zalijepe na x-fire... objašnjenja o bananju nema smisla objavljivati u igri jer onda ja od igre ne vidim ni I.... :evil:
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago #48417 od Tintilinić

angel napisao: a neka vam bude..ja sam mislio da sam ja frik jer imam pun k..sati toga coda ali to je faks napravio a ne ja..sada tek vidim da imam zivot za razliku od tebe davore, nikada neces ni nauciti igrati kada tako igras kako igras a sigurno ni ne igras na nekim drugim serverima jer vjerojatno po tebi svaki drugi igrac vara..samo da znas hax sam jedino vidio na slikama kada sam bio i sam admin takvo sto nije bilo na mome kompu jer jednostavno volim cod...ali to je tebi nepojmljivo da netko tako moze igrati mozda kada jos vise ostaris mozda ces shvatit neke stvari...



ovakav način razgovora te neće odvesti nikada nikamo pa kad jednog dana odrasteš i malo se uozbiljiš shvatit ćeš o čemu ti govorim....
inače,ja rijetko kada nekoga banam,pretežno ga kickam ili tempbanam tako da ti ovaj tekst i nije baš nešto...tvoj ban je isključivo bio na zahtjev desetak igrača i na moje tj. njihovo spectanje tvoje igre....tako da nemoj tražiti krivca u meni nego se malo zapitaj odakle toliko ljudi protiv tebe...no svejedno...ja sam protiv toga da te se oslobodi ali ako Jetrica i Razor odluče suprotno ja ću se složiti i sa njihovom odlukom ... :evil:
Tema je zaključana.
Više
11 godina 7 mjeseci ago - 11 godina 7 mjeseci ago #48418 od DrRider
Replied by DrRider on topic Permanently baned, Angel

angel napisao: a neka vam bude..ja sam mislio da sam ja frik jer imam pun k..sati toga coda ali to je faks napravio a ne ja..sada tek vidim da imam zivot za razliku od tebe davore, nikada neces ni nauciti igrati kada tako igras kako igras a sigurno ni ne igras na nekim drugim serverima jer vjerojatno po tebi svaki drugi igrac vara..samo da znas hax sam jedino vidio na slikama kada sam bio i sam admin takvo sto nije bilo na mome kompu jer jednostavno volim cod...ali to je tebi nepojmljivo da netko tako moze igrati mozda kada jos vise ostaris mozda ces shvatit neke stvari...


Ajmo djeco crtani je počeo šta radiš još ovdje na forumu svi su te spectali zaključili da imaš nešto mislim da si granicu tolernacije svih CTN-ovaca prešao sa ovakvim drskim ponašanjem,ovo boldano samo djeca mogu napisati koja pate od sati u COD-u vrijeđaju druge sa starim forama(citiram:nikad nećeš naučiti igrati itd) to se može samo vidjeti kod vas od 11-12 godina što se međusobno sa frendovima raspravljate o tome,s toga odrasti ti a ne Tintilinic s tvoje strane trebao si to naučiti da osoba ako je starija od tebe moraš imati neki vid poštovanja ali očito ni to nije više tako!

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler
Last edit: 11 godina 7 mjeseci ago by DrRider.
Tema je zaključana.
Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.400 sekundi
Pokreće Kunena Forum