Skip to main content

MP5 skin

Više
16 godina 4 tjedana ago #26109 od pisko
Replied by pisko on topic MP5 skin
tweaks on! 8O :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 tjedana ago #26113 od pikachu
Replied by pikachu on topic MP5 skin
ovak... dunave & svi ostali, da se razumijemo:

NIKAD NISAM VARAO niti ikad budem jer i sam prezirem takve seronje.

ak ja sebi napravim iz &#269;iste kreativnosti i u&#269;enja skin za oružje u CoD4 ili bilo &#269;emu drugome na koji na&#269;in je to varanje? ne daje mi apsolutno nikakav edge/prednost u odnosu na ostale igra&#269;e. ajd da sam modificirao ACOG (s red dotom, križi&#263;em il kur&#269;i&#263;em ak o&#263;eš stavit) il nešto pa da bolje/lakše ga&#273;am, ali nisam. to mi nije bila ni ideja. namjera mi je bila napravit neki skin pack pa ga uploadat na fpsbanana.com - pa ko želi nek ga koristi gdje god o&#263;e.

al STVARNO NE VOLIM kad me se optužuje za takva sranja bez dokaza ili uop&#263;e iznosi takve insinuacije o meni. al takvi naj&#269;eš&#263;e imaju izjave "ti koristiš šifre!" i "upalio si god mod!" pa se više i ne obazirem. al "donau" mi je ostavio dojam kao zrelija osoba pa zato pizdim. sorry ak sam pretjero. tolko od mene.

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 tjedana ago #26115 od dunavu
Replied by dunavu on topic MP5 skin

pikachu napisao:
dodaj ovu liniju u svoj config fajl:

seta r_rendererPreference "dx7"

&#269;ak tu i tamo proviri nekome lakat kroz zid jer collision detection ne radi baš najbolje nekad :D




mozda sam ovo krivo shvatio, ali to mi se cini kao varanje...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 tjedana ago #26116 od pikachu
Replied by pikachu on topic MP5 skin

dunavu napisao:

pikachu napisao:
dodaj ovu liniju u svoj config fajl:

seta r_rendererPreference "dx7"

&#269;ak tu i tamo proviri nekome lakat kroz zid jer collision detection ne radi baš najbolje nekad :D


mozda sam ovo krivo shvatio, ali to mi se cini kao varanje...


ajmo ponovo - ja nemrem igrat sa dx9 rendererom jer imam lošu grafu pa bi tako imao 15fpsa. btw, to je apsolutno svugdje legalna linija u config fajlu i ne razumijem tvoje optužbe. pogotovo zato što to ne koristim zbog osobne koristi nego zato jer druga&#269;ije ne mogu igrat. al slobodno mi ti doniraš nešto bolje od 6600gt, ne&#263;u se uop&#263;e ljutit :|
to što je infinityward napravio loš engine nije moj problem. "laktovi" su nusprodukt tog lošeg engina i ne, ne mislim da je to varanje. jer se to doga&#273;a i na dx9 rendereru.

EDIT: ... al budu&#263;i da nemam volje ni vremena objašnjavat ovakve stvari jer to sve zna i google - što se mene ti&#269;e može lock/delete. kad bude gotov neki pošten skin (pack) ionak &#263;u otvorit novi topic jer ovo prelazi u OT.

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 tjedana ago #26117 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic MP5 skin
a daj se smirite oba dva, mi straiji se slabo kužimo u te postavke, sjetite se samo koliko je Rudy trebalo da pise u txt message u boji , tjednima je pokušavala.
A sto se ti&#269;e CTN frakcije CoD4 ona je i dalje prvenstveno zajebantski orjentirana, a te optužbe o tweakanju nisu utemeljene jer je i Pisskec jedno vrijeme koristio kojekakve kombinacije, nisam siguran kada ali u fazi prelaska u one Snorkijevce ako se dobro sje&#263;am. A možda i nije, koga briga, a na Cod serverima i Rudy ponekad optuže da je Cheater pa što onda.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 tjedana ago #26121 od razor
Replied by razor on topic MP5 skin
Ne ne..prebacivanje u drugi dx definitivno ne spada ni pod razno u varanje. Ako igra ima tu mogucnost, zasto ne...config file je tu da se namjesti po vlastitiom stroju. Isto to se radi i u AA....ekipa mjenja razno razne postavke da bi izvukla svaki FPS.

Kakachu, nemoj nam se ljutit na naseg Dunavka, on jaaako nevoli takve stvari a i malo je star ko sto rece Sluzava, pa se nekuzi u te stvari :P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.400 sekundi
Pokreće Kunena Forum