Skip to main content

Modern warfare 2

Više
14 godina 6 mjeseci ago #38008 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2
Aha vidio sam i ja, ima update za "sve" i novi MP :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 5 mjeseci ago #38035 od darkome

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 5 mjeseci ago #38037 od razor
Replied by razor on topic Modern warfare 2
Kak rjesavaju cinjenicu da se server hosta na jednom od igraca i da on ima ping 0 dok svi ostali imaju...kolko god.

Isti slicaj, igras protiv klana iz njemacke, oni hostaju fajt, i svi imaju ping ono 10-50, dok ti i tvoj tim imate 100+

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 5 mjeseci ago #38040 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2
jedino ako je moguce da netko treci hosta igru, ali da je on spectator, ako je to moguce...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 5 mjeseci ago #38044 od darkome
Replied by darkome on topic Modern warfare 2
Ja prekjuce igro private match sa jednim kolegom i imali smo isto crtica jak signal-ping,tj nije mi se zalio da kasni kao sto je to slucaj u pingu na ded serverima.
Mislim da je to izbalansirano jer hoter puno vise prima i odasilje podataka od ostalih igraca.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 5 mjeseci ago #38045 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2

darkome napisao: Ja prekjuce igro private match sa jednim kolegom i imali smo isto crtica jak signal-ping,tj nije mi se zalio da kasni kao sto je to slucaj u pingu na ded serverima.
Mislim da je to izbalansirano jer hoter puno vise prima i odasilje podataka od ostalih igraca.


Pa upravo u ovome lezi problem, svi oni moraju dijeliti njegovu vezu za komunikaciju host-player, a on narvano nemora jer je njegov komp host, jedini problem vidim u tome ako je njegov komp slab, pa da ima problema i sa hostanjem i igranjem...

O ovo za vas 2 u private matchu, pa mislim de je 256k uploada ili koliko je imao host jos taman za 2, ali da vas je bilo vec 4 ili vise, hm, hm...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.443 sekundi
Pokreće Kunena Forum